10 czerwca ruszają zapisy na półkolonie Wakacje na Sportowo

Uwaga! Internetowe zapisy na półkolonie Wakacje na Sportowo wystartują 10 czerwca 2024r. o godz. 11:00. Dokładnie o tej godzinie uruchomiony zostanie formularz dostępny pod linkiem:

https://frslublin.pl/pl/zapisy/event/wakacjenasportowo2024

Aby sprawnie przeprowadzić proces zapisu dziecka na półkolonie polecamy wcześniej przygotować następujące dane:

  • dane uczestnika półkolonii: imię, nazwisko, data urodzenie, pesel, nazwa szkoły/klasa oraz szczegółowe informacje o dziecku (jeśli są np.: uczulenia, przyjmowane leki, choroby, alergie/nietolerancje pokarmowe itp.)
  • dane rodzica/opiekuna prawnego: imię i nazwisko, numer telefonu, kontaktowy adres mailowy.

Warunkiem uczestnictwa w półkoloniach „Wakacje na Sportowo 2024” jest dokonanie rejestracji poprzez formularz internetowy, uiszczenie opłaty (poprzez szybką płatność lub przelewem na konto wskazane w regulaminie) oraz dostarczenie karty kwalifikacyjnej (prosimy o dostarczenie karty pierwszego dnia półkolonii, podpisanego przez obojga rodziców!).

Po dokonaniu zapisu, będą mieli Państwo 3 dni na dokonanie płatności. Koszt turnusu to 520 zł. Nieuiszczenie opłaty równoznaczne jest z rezygnacją z półkolonii. (Jeśli płatność zostanie wykonana na konto podane w regulaminie trzeciego dnia od zapisu, niezbędne jest przesłanie potwierdzenia płatności na adres mailowy: wakacjenasportowo@gmail.com). Brak płatności w ciągu 3 dni lub brak kontaktu spowoduje, że miejsce automatycznie zostanie zwolnione i wróci do puli wolnych miejsc. Zapisy będą miały charakter ciągły do wyczerpania wolnych miejsc.

Więcej informacji organizacyjnych o półkoloniach znajduje się tutaj.

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy: wakacjenasportowo@gmail.com lub telefoniczny ( w godz. 9:00 – 15:00 w dni robocze) pod numerami telefonów: tel. 533 335 614 - Anna Jakubiec, spawy organizacyjne; tel. 609 763 150 - Karolina Czajka, kierownikiem półkolonii.

 

Do pobrania:

 

Zadanie w zakresie działalności na rzecz dzieci i młodzieży realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

 

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
przy współpracy z
Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil

Nasi partnerzy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.