Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym 2019"

3 marca 2019 r. o godz. 12:00, po raz kolejny wystartuje największy bieg pamięci. Cała polska biegowo uczci Żołnierzy Wyklętych. Bieg odbędzie się na dwóch dystansach:

- 1963 m – start o godz. 12:00

- 5889 m – start o godz. 12:30

Celem wydarzenia jest oddanie hołdu pamięci Żołnierzom Wyklętym - żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944 – 1963 w obrębie przedwojennych granic RP.

Przypominamy o akcji „Bohaterowie krwi”. 
W dniach 18 – 28 lutego 2019 r. odwiedź Regionalne Centrum Krwiodastwa i Krwiolecznictwa w Lublinie (ul. Żołnierzy Niepodległej 8) i oddaj krew lub jje składniki. Zostań „Bohaterem krwi” i uratuj życie innym!
Pierwsze 20 osób, które odda krew lub jej składniki i będzie chciało wziąć udział w biegu otrzyma darmowy pakiet startowy na lubelską odsłonę biegu Tropem Wilczym 2019. Dodatkowo każda osoba, która  weźmie udział w akcji otrzyma pamiątkowy gadżet (m. in. koszulki z wizerunkiem żołnierzy wyklętych, materiały o tematyce żołnierzy wyklętych).Zapisy na bieg: https://frslublin.pl/

 

 

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
przy współpracy z
Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil

Nasi partnerzy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.