Bohaterowie krwi

3 marca 2019 r. po raz kolejny w wielu miastach w Polsce oraz zagranicą odbędzie się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym 2019 r. Jest to jedno z wielu wydarzeń włączonych w obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. 
Weź udział w biegu i tym samym oddaj hołd pamięci żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944 – 1963 w obrębie przedwojennych granic RP. 
 
W związku z tym wydarzeniem zachęcamy także od uczestnictwa w akcji „Bohaterowie krwi”. 
W dniach 18 – 28 lutego 2019 r. odwiedź Regionalne Centrum Krwiodastwa i Krwiolecznictwa w Lublinie (ul. Żołnierzy Niepodległej 8) i oddaj krew lub jje składniki. Zostań „Bohaterem krwi” i uratuj życie innym!
Pierwsze 20 osób, które odda krew lub jej składniki i będzie chciało wziąć udział w biegu otrzyma darmowy pakiet startowy na lubelską odsłonę biegu Tropem Wilczym 2019. Dodatkowo każda osoba, która  weźmie udział w akcji otrzyma pamiątkowy gadżet (m. in. koszulki z wizerunkiem żołnierzy wyklętych, materiały o tematyce żołnierzy wyklętych).
 
Zwolnienie z opłaty startowej w lubelskiej odsłonie biegu Tropem Wilczym 2019 r. obejmie pierwsze 20 osób, które:
 
1. oddadzą krew lub jej składniki w ramach akcji "Bohaterowie krwi" w dniach 18-28.02.2019 r. w Regionalnym Centrum Krwiodastwa i Krwiolecznictwa w Lublinie (ul. Żołnierzy Niepodległej 8),
2. przy rejestracji zgłoszą że oddają krew w ramach akcji "Bohaterowie krwi”  i planują start w biegu Tropem Wilczym 2019 Lublin, 
3. mają aktywne konto w serwisie zapisów Pokochaj Bieganie w Lublinie (https://frslublin.pl/) i dotychczas NIE opłacili startu w biegu. 
 
Uwaga! Darmowy pakiet przysługuje wyłącznie osobie, która odda krew. Nie ma możliwości przekazania darmowego pakietu innemu zawodnikowi. Akcja nie łączy się z innymi promocjami i zniżkami.

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
przy współpracy z
Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil

Nasi partnerzy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.