Ferie w wodzie - zajęcia na basenie

Zimowe ferie tuż, tuż, a więc czas je dobrze zaplanować. Dzieci i młodzież szkolną lubiącą sport i dobrą zabawę serdecznie zapraszamy na zajęcia na basenie.

Zajęcia odbywać się będą na basenie Aqua Lublin mieszczącym się przy al. Zygmuntowskich 4 (część rekreacyjna) od 16.01.2023 r. do 27.01.2023 (od poniedziałku do piątku) wg poniżeszego harmonogramu:

  • grupa początkująca w godzinach 10:00 - 11:30 (dzieci i młodzież w wieku 7 – 10 lat)
  • grupa zaawansowana w godzinach 11:45 - 13:15 (dzieci i młodzież w wieku 7 – 10 lat)
  • grupa zaawansowana w godzinach 13:30 – 15:00 (dzieci i młodzież w wieku 11 – 14 lat)

Podczas zajęć w grupie początkującej odbędą się ćwiczenia mające na celu naukę leżenia na wodzie, poślizgów oraz pracy nóg i ramion do stylu grzbietowego i kraula na piersiach.

Dzieci w grupie zaawansowanej będą ćwiczyć doskonalenie pracy nóg i ramion do stylu grzbietowego oraz kraula, próbować uczyć się pracy nóg i ramion do stylu motylkowego i klasycznego oraz pełnej koordynacji pracy nóg i ramion w tych dwóch stylach.

Następnie dzieci i młodzież będą miały czas wolny na zabawy w wodzie z wykorzystaniem zjeżdżalni znajdujących się na basenie.

Potrzebne umiejętności uczestników zajęć:

  • W grupie początkującej: osowienie ogólne z wodą, umiejętność zanurzenia twarzy w wodzie;
  • W grupach zaawansowanych: umiejętność leżenia na wodzie, poślizgów oraz elementarnej pracy nóg i ramion do stylu grzbietowego

Aby wziąć udział w zajęciach należy spełnić kilka warunków:

  • na zajęcia zabrać ze sobą klapki, strój kąpielowy ( w przypadku dzięwcząt preferowany strój jednoczęściowy), ręcznik, czepek oraz dla chętnych okularki do nurkowania.
  • uczestnik musi uczęszczać do szkoły mieszczącej się na terenie Miasta Lublin lub mieszkać na terenie Miasta Lublin;
  • zapisać się na zajęcia poprzez wypełnienie formularza online (lub na miejscu przed zajęciami, jeśli będą jeszcze wolne miejsca);
  • potwierdzić smsowo dzień przed zajęciami uczestnictwo w zajęciach 

Zapisy na zajęcia rozpoczną się 5 stycznia 2023 r., od godz. 11:00 będą dostępne na stronie: www.frslublin.pl/zimawwodzie2023

W każdej grupie przygotowanych zostało 15 miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń. Jedno dziecko może być zapisane tylko na jedne zajęcia jednego dnia. 

Udział w zajęciach jest bezpłatny!

W zwiazku z licznym nie stawiennictwem się na zajęcia w roku ubiegłym (a co za tym idzie blokowaniem miejsc oraz brakiem możliwości skorzystania innych osób z zajęć) OBOWIĄZKOWE jest smsowe potwierdzenie uczestnictwa na dzień przed zajęciami pod numerem telefonu: Sławomir Pliszka tel. 605 924 777. Treść przykładowego smsa: Potwierdzam udział (imię i nazwisko uczestnka) w zajęciach w dn. 16.01. w godz. 10:00 - 11:30 

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny w godz. 9:00 – 16:00 Anna Jakubiec tel. 533 335 614.

Regulamin zajęć Ferie na basenie

Zadanie realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
przy współpracy z
Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil

Nasi partnerzy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.