Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie zaprasza na półkolonie “Wakacje na sportowo”.

 Wakacje w mieście wcale nie muszą być nudne. Dzieci lubiące sport i dobrą zabawę, serdecznie zapraszamy na półkolonie "Wakacje na Sportowo"!

Pięciodniowy turnus będzie składał się z kilku tematycznych animacji sportowych. Każdego dnia mottem przewodnim będzie inna dyscyplina sportu, wokół której animatorzy będą kreować zabawy sprawnościowe rozwijające kondycję fizyczną oraz promujące aktywność wśród dzieci. Półkolonie będą odbywać się w godzinach od 8.00 do 16.00. Miejscem zbiórki oraz odbierania uczestników półkolonii będzie Arena Lublin. 

W programie pólkolonii m.in. zajęcia na basenie Aqua Lublin; całodniowa wycieczka rowerowa; trening koszykowki; zajęcia biegowe w Parku Ludowym; zajęcia w Manii Skakania (trampoliny); zwiedzanie Stadionu Arena Lublin; trening piłkarski na bocznym boisku Areny Lublin; na zakończenie półkolonii całodniowa wycieczka terenowa połączona z ogniskiem.

Szczegółowy program półkolonii Wakacje na Sportowo  

Terminy pólkolonii:

  • 3 - 7 lipca 2017 r. - turnus dla dzieci z klasy IV - VI
  • 10 - 14 lipca 2017 r. - turnus dla dzieci z klasy I - III
  • 17 - 21 lipca 2017 r. - turnus dla dzieci z klasy IV - VI
  • 24 - 28 lipca 2017 r. - turnus dla dzieci z klasy I - III
  • 31 lipca - 4 sierpnia 2017 r. - turnus dla dzieci z klasy IV - VI
  • 7 - 11 sierpnia 2017 r. - turnus dla dzieci z klasy I - III
  • 21 - 25 sierpnia 2017 r. - turnus dla dzieci z klasy IV - VI

Obowiązuje podział zgodny z rokiem szkolnym 2016/2017

Zapisy od 12 czerwca od godz. 10:00 za pośrednictwem internetu pod linkiem: https://frslublin.pl/polkolonie lub osobiście w siedzibie Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie mieszczącej się przy ul. Montażowej 16.

Koszt turnusu wynosi 100 zł. Dla dzieci z Kartą Rodzina 3+  50% zniżki. W ramach opłaty uczestnikom półkolonii zostanie zapewnione: wyżywienie (II śniadanie, obiad) opieka wykwalifikowanej kadry wychowawców; zajęcia z instruktorami/zawodnikami; bilety wstepu na zajęcia sportowe; ubezpieczenie. 

Regulamin półkolonii Wakacje na Sportowo

Półkolonie "Wakacje na Sportowo" organizowane są w ramach akcji "Lato w mieście", prowadzonej przez Urząd Miasta Lublin.

 

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
przy współpracy z
Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil

Nasi partnerzy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.