Kilka ważnych informacji przed rozpoczęciem zapisów na półkolonie Wakacje na Sportowo

Już jutro od godz. 10:00 ruszamy z zapisami na półkolonie. Oto kilka ważnych inforacji.

1. Zapisy prowadzone są tylko drogą internetową poprzez wypełninie formularza internetowego, dostępnego tutaj (formularz będzie aktywny od 22 czerwca 2020 roku od godz. 10:00)

2. Bradzo prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z harmonogramem turnusów. W tym roku ze względu na rygorystyczne przestrzeganie przepisów nie będzie możliwości zmian grup.

Uwaga! Prosimy sprawdzić dokładny wiek dziecka!

Terminy półkolonii:

  • 6 - 10 lipca 2020 r.: grupa młodsza – dzieci, które ukończyły pierwszą klasę szkoły podstawowej oraz w dniu rozpoczęcia turnusu nie ukończyły 10 lat (liczy się dzień urodzenia)
  • 13 – 17 lipca 2020 r.: grupa starsza  - dzieci, które w dniu rozpoczęcia turnusu ukończyły 10 lat oraz nie ukończyły 13 lat (liczy się dzień urodzenia)
  • 20 - 24 lipca 2020 r.: grupa młodsza – dzieci, które ukończyły pierwszą klasę szkoły podstawowej oraz w dniu rozpoczęcia turnusu nie ukończyły 10 lat (liczy się dzień urodzenia)
  • 27 - 31 lipca 2020 r.: grupa starsza  - dzieci, które w dniu rozpoczęcia turnusu ukończyły 10 lat oraz nie ukończyły 13 lat (liczy się dzień urodzenia)
  • 3 - 7 sierpnia 2020 r.: grupa młodsza – dzieci, które ukończyły pierwszą klasę szkoły podstawowej oraz w dniu rozpoczęcia turnusu nie ukończyły 10 lat (liczy się dzień urodzenia)
  • 10 - 14 sierpnia 2020 r.: grupa starsza  - dzieci, które w dniu rozpoczęcia turnusu ukończyły 10 lat oraz nie ukończyły 13 lat (liczy się dzień urodzenia)
  • 17 - 21 sierpnia 2020 r.: grupa młodsza – dzieci, które ukończyły pierwszą klasę szkoły podstawowej oraz w dniu rozpoczęcia turnusu nie ukończyły 10 lat (liczy się dzień urodzenia)
  • 24 - 28 sierpnia 2020 r.: grupa starsza  - dzieci, które w dniu rozpoczęcia turnusu ukończyły 10 lat oraz nie ukończyły 13 lat (liczy się dzień urodzenia)

3. Bazą półkolonii będzie Centrum Rozrywki American Spot (dawny Ośrodek Marina nad Zalewem Zembrzyckim) mieszczący się przy ul. Krężnickiej 6 w Lublinie. Zajęcia odbywają się w godzinach od 8:00 do 16:00  jednak dzieci mogą być przywożone od godz. 7:30 z tym że zajęcia rozpoczynają się o godz. 8:00 (przez pierwsze pół godziny dzieci mają czas wolny, są pod opieką wychowawców).  

4. Każdy uczestnik musi posiadać kask oraz rower podczas półkolonii w trakcie wycieczki rowerowej, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Kask i rower uczestnik jest zobowiązany zapewnić sobie we własnym zakresie.

5. W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną nie zezwala się na samodzielne przybywanie uczestnika na półkolonie. Uczestnik musi być przyprowadzany przez rodziców lub opiekunów prawnych, którzy codziennie, pisemnie poświadczają o braku infekcji oraz objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną.

6. Uczestnicy są zobowiązaniu do stosowania się do wzmożonych zasad higieny, które w spsoób szerszy opisuje regulamin.

Do pobrania:

Regulamin półkolonii Wakacje na Sporotowo

Karta kwalifikacyjna uczestnika - pdf

Karta kwalifikacyjna uczestnika - word

 

 

Zadanie w zakresie działalności na rzecz dzieci i młodzieży realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
przy współpracy z
Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil

Nasi partnerzy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.