"Kręć kilometry po technologię"

Lubelscy rowerzyści/rowerzystki łączmy się! :) Połączmy wspólne siły by promować Lublin jako rowerowe miasto.
Od 1 maja br. trwa największa rowerowa rywalizacja miast w całej Polsce. 

W kampanii społecznej "Kręć kilometry po technologię" bierze udział kilkanaście tysięcy uczestników, ponad 600 miast i kilkadziesiąt lokalnych grup rowerowych, które wykręciły już ponad 9 milionów kilometrów! Nagrodami dla zwycięskich miast będą wyjątkowe wydarzenia technologiczne - Allegro Tech Days.

Cała Polska od początku maja tego roku kręci kilometry w ramach kampanii, organizowanej przez Fundację Allegro All For Planet. Głównym celem akcji jest poprawa warunków ruchu rowerowego w Polsce.

 W 5. najbardziej rowerowych miastach w Polsce po zakończeniu kampanii odbędą się eventy technologiczne. Allegro Tech Days to weekend pełen atrakcji dla dzieci i dorosłych, w trakcie którego wszyscy przeniosą się do świata programistów, robotów i najnowszych wynalazków. Jednocześnie odbędzie się seria 24-godzinnych maratonów dla programistów, którzy zaprojektują narzędzie dla rowerzystów i samorządowców. Jego szczegółowe funkcjonalności będą wcześniej dyskutowane z przedstawicielami organizacji rowerowych.

 Jak wesprzeć swoje miasto w walce o eventy technologiczne? Wystarczy podczas rowerowych wycieczek, korzystać z jednej z popularnych aplikacji mobilnych:Endomondo, Strava, Runkeeper czy Kręć kilometry. Na zbieranie kilometrów jest czas do końca września. Wystarczy dołączyć do kampanii na stronie:http://kreckilometry.pl/ i jak najwięcej jeździć na rowerze.

Na chwilę obecną Lublin jest na ósmym miejscu w rankingu miast - przed Łodzią i za Wrocławiem. W przeciągu 7 dni dzięki rozpromowaniu kampanii Lublin wskoczył z 26 miejsca na miejsce 8! 

Kampania trwa od 1 maja 2017 do 30 września 2017.

 

 

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
przy współpracy z
Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil

Nasi partnerzy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.