Otwarty Trening dla Seniorów

W związku z trwającymi w naszym mieście VI Dniami Seniora pragniemy zaprosić mieszkańców Lublina na specjalny trening biegowy odbywający się pod okiem Piotra Kitlińskiego, Dyrektora Maratonu Lubelskiego. Zajęcie sportowe obędą się pod hasłem „Senior w ruchu” – otwarty trening biegowy dla mieszkańców Lublina.

Tematyka zajęć dostosowana będzie do możliwości osób które ukończyły 60 rok życia. Nasza inicjatywa jest organizowana w ramach projektu w Budżecie Obywatelskim na rok 2017 - Pokochaj Bieganie w Lublinie.
 
Trening odbędzie się 8 czerwca, o godzinie 19:30 na ścieżkach biegowych w Wąwozie LSM (miejsce zbiórki pod tablicą ścieżek biegowych przy wejściu do wąwozu przy ul. Romantycznej). Zajęcia potrwają ok. 1,5 godziny.
 
Dla wszystkich seniorów uczestniczących w zajęciach przewidujemy drobne upominki.

 

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
przy współpracy z
Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil

Nasi partnerzy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.