Pierwsza Dycha do Maratonu już w najbliższą niedzielę!

  W najbliższą niedzielę 1 października nad Zalewem Zemborzyckim odbędą się zawody biegowe „Pierwsza Dycha do Maratonu”. Bieg wystartuje punktualnie o godz. 12.00 przy Ośrodku Słoneczny Wrotków. Po odbiór pakietów startowych zapraszamy:

  •  29 września 2017 r. (piątek) w godzinach 14:00–19:00 - w Slepie Biegacza w Lublinie (ul. Północna 6)
  •  30 października 2017 r. (sobota) w godzinach 11:00–18:00 - w Slepie Biegacza w Lublinie (ul. Północna 6)
  •  1 października 2017 r. (niedziela) w godzinach 08:30–11:00 – na terenie ośrodka Słoneczny Wrotków (biały namiot).

 Co nowego podczas biegu?  W tym sezonie dzieci i młodzież będą mogły sprawdzić swoją frekwencję w biegach „Przez metry po kilometry” w ramach mini Grand Prix Lublina. Przed pierwszym biegiem  każdy uczestnik otrzyma książeczkę ( w pakiecie startowym), którą może ubarwić po swojemu, a na mecie otrzyma naklejkę potwierdzającą udział w zawodach. Dzieci, które uzbierają komplet naklejek, otrzymają na koniec sezonu mały upominek.

Zapisy internetowe trwają do czwartku (28.09.2017) do godz. 20.00: https://frslublin.pl/przezmetry/

 UTRUDNIENIA W RUCHU!

W związku z organizacją zawodów biegowych „Pierwsza Dycha do Maratonu”w dniu 1 października 2017 (niedziela) w godzinach od 12:00 do 13:20 wystąpią utrudnienia w ruchu pojazdów na odcinku: al. Bryńskiego – ul. Krężnicka – ul. Cienista oraz na ścieżce rowerowej wzdłuż Zalewu Zemborzyckiego.

W godzinach od 12:00 do 13:40 ruch samochodów na ww. odcinku zostanie bezwzględnie wstrzymany. Prosimy o wyrozumiałość i dopingowanie zawodników. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
przy współpracy z
Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil

Nasi partnerzy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.