Półkolonie Wakacje na Sportowo 2019

Wakacje w mieście wcale nie muszą być nudne. Dzieci lubiące sport i dobrą zabawę, serdecznie zapraszamy na półkolonie "Wakacje na Sportowo"!

Pięciodniowy turnus będzie składał się z kilku tematycznych animacji sportowych. Każdego dnia mottem przewodnim będzie inna dyscyplina sportu, wokół której animatorzy będą kreować zabawy sprawnościowe rozwijające kondycję fizyczną oraz promujące aktywność wśród dzieci. Półkolonie będą odbywać się w godzinach od 8:00 do 16:00.

W programie półkolonii m.in. zajęcia na basenie Aqua Lublin; całodniowa wycieczka rowerowa; trening koszykówki; zajęcia biegowe; zajęcia w Manii Skakania; park linowy, golf, zajęcia taneczno - aerobikowe, na zakończenie półkolonii całodniowa wycieczka terenowa połączona z ogniskiem.

Szczegółowy program półkolonii Wakacje na Sportowo zostanie podany w najbliższych dniach.

Terminy półkolonii:

  • 1 – 5 lipca 2019 r.
  • 8 – 12 lipca 2019 r.
  • 15 – 19 lipca 2019 r.
  • 22 – 26 lipca 2019 r.
  • 29 lipca – 2 sierpnia 2019 r.
  • 5 – 9 sierpnia 2019 r.
  • 19 – 23 sierpnia 2019 r.

!!! INFORMACJA ZWIĄZANA Z LISTĄ PÓŁKOLONI !!!

W związku z ciągła weryfikacja uczestników, ostateczna informacja o wolnych miejscach zostanie opublikowana w poniedziałek. Drugi nabór odbedzie się we wtorek (18.06.2019r) od godz.12:00 do wyczerpania miejsc, osobiście w siedzibie Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie na ul. Montażowej 16.

Listy uczestników Półkoloni "Wakacje na sportowo" dostępne są >>TUTAJ<<.

 Warunkiem uczestnictwa w półkoloniach Wakacje na Sportowo jest wypełnienie i dostarczenie do siedziby Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie (ul. Montażowa 16) karty uczestnictwa (plik do pobrania) oraz okazanie legitymacji dziecka potwierdzającej dane dziecka. Kartę należy dostarczyć do 25 czerwca 2019 r. Nie dostarczenie karty jest równoznaczne z rezygnacją z półkolonii.

 Koszt turnusu wynosi 100 zł. Dla dzieci z Kartą Rodzina 3+  50% zniżki (należy okazać kartę podczas składania karty rejestracyjnej). W ramach opłaty uczestnikom półkolonii zostanie zapewnione: wyżywienie (II śniadanie, obiad) opieka wykwalifikowanej kadry wychowawców; zajęcia z instruktorami/zawodnikami; bilety wstępu na zajęcia sportowe; ubezpieczenie. 

 Regulamin półkolonii Wakacje na Sportowo

    

Zadanie w zakresie działalności na rzecz dzieci i młodzieży realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

 

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
przy współpracy z
Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil

Nasi partnerzy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.