Półkolonie Wakacje na Sportowo 2020 - od 22 czerwca 2020 roku rozpoczynamy zapisy

Wakacje w mieście wcale nie muszą być nudne. Dzieci lubiące sport i dobrą zabawę, serdecznie zapraszamy na półkolonie "Wakacje na Sportowo"!

Pięciodniowy turnus będzie składał się z kilku tematycznych animacji sportowych. Każdego dnia mottem przewodnim będzie inna dyscyplina sportu, wokół której animatorzy będą kreować zabawy sprawnościowe rozwijające kondycję fizyczną oraz promujące aktywność wśród dzieci. Półkolonie będą odbywać się w godzinach od 8:00 do 16:00.

W tym roku bazą półkolonii będzie Centrum Rozrywki American Spot (dawny Ośrodek Marina nad Zalewem Zembrzyckim) mieszczący się przy ul. Krężnickiej 6 w Lublinie.

W programie półkolonii m.in. zajęcia na basenie Aqua Lublin; wycieczka rowerowa; zajęcia lekkoatletyczne; zajęcia z jazdy na quadach; golf, warsztaty ze strzelania z łuku; nauka jazdy na wrotkach, na zakończenie półkolonii całodniowa wycieczka terenowa połączona z ogniskiem.

Szczegółowy program półkolonii Wakacje na Sportowo zostanie podany w najbliższych dniach.

Terminy półkolonii:

  • 6 - 10 lipca 2020 r.: grupa młodsza – dzieci, które ukończyły pierwszą klasę szkoły podstawowej oraz w dniu rozpoczęcia turnusu nie ukończyły 10 lat (liczy się dzień urodzenia)
  • 13 – 17 lipca 2020 r.: grupa starsza  - dzieci, które w dniu rozpoczęcia turnusu ukończyły 10 lat oraz nie ukończyły 13 lat (liczy się dzień urodzenia)
  • 20 - 24 lipca 2020 r.: grupa młodsza – dzieci, które ukończyły pierwszą klasę szkoły podstawowej oraz w dniu rozpoczęcia turnusu nie ukończyły 10 lat (liczy się dzień urodzenia)
  • 27 - 31 lipca 2020 r.: grupa starsza  - dzieci, które w dniu rozpoczęcia turnusu ukończyły 10 lat oraz nie ukończyły 13 lat (liczy się dzień urodzenia)
  • 3 - 7 sierpnia 2020 r.: grupa młodsza – dzieci, które ukończyły pierwszą klasę szkoły podstawowej oraz w dniu rozpoczęcia turnusu nie ukończyły 10 lat (liczy się dzień urodzenia)
  • 10 - 14 sierpnia 2020 r.: grupa starsza  - dzieci, które w dniu rozpoczęcia turnusu ukończyły 10 lat oraz nie ukończyły 13 lat (liczy się dzień urodzenia)
  • 17 - 21 sierpnia 2020 r.: grupa młodsza – dzieci, które ukończyły pierwszą klasę szkoły podstawowej oraz w dniu rozpoczęcia turnusu nie ukończyły 10 lat (liczy się dzień urodzenia)
  • 24 - 28 sierpnia 2020 r.: grupa starsza  - dzieci, które w dniu rozpoczęcia turnusu ukończyły 10 lat oraz nie ukończyły 13 lat (liczy się dzień urodzenia)

Warunkiem uczestnictwa w półkoloniach „Wakacje na Sportowo 2020” jest dokonanie rejestracji poprzez formularz internetowy, dostępny tutaj (formularz będzie aktywny od 22 czerwca 2020 roku od godz. 10:00) uiszczenie opłaty (poprzez szybką płatność lub przelewem na konto wskazane w regulaminie) oraz przesłanie drogą mailową na adres: biuro@frs.lublin.eu karty zgłoszeniowej. Po dokonaniu zapisu, będą mieli Państwo 3 dni na dokonanie płatności oraz przesłanie karty zgłoszeniowej. Nie uiszczenie opłaty oraz nie przesłanie karty zgłoszeniowej równoznaczne jest z rezygnacją z półkolonii. Po weryfikacji zgłoszeń, w dniu 26 czerwca 2020 roku o godz. 10:00 nastąpi druga tura zapisów (o ile będą jeszcze wolne miejsca)

Koszt turnusu wynosi 200 zł. Dla dzieci z Kartą Rodzina 3+  50% zniżki (należy wysłać skan/zdjęcie karty razem z kartą rejestracyjną). W ramach opłaty uczestnikom półkolonii zostanie zapewnione: wyżywienie (II śniadanie, obiad) opieka wykwalifikowanej kadry wychowawców; zajęcia z instruktorami; bilety wstępu na zajęcia sportowe; ubezpieczenie.

Regulamin półkolonii Wakacje na Sportowo oraz dokumenty do pobrania pojawią się na stronie w najbliższych dniach.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 533 335 614 w godzinach 10:00 - 16:00

 

Do pobrania:

Regulamin półkolonii Wakacje na Sporotowo

Karta kwalifikacyjna uczestnika - pdf

Karta kwalifikacyjna uczestnika - word

 

Zadanie w zakresie działalności na rzecz dzieci i młodzieży realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
przy współpracy z
Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil

Nasi partnerzy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.