Sportowy Piknik "Na Sygnale"

Sportowy Piknik „Na Syganle”!

- Chcesz aktywnie spędzić czas?

- Nie straszna Ci żadna ze sportowych dyscyplin?

- Lubisz biegać?

- Chcesz pomóc naszym małym bohaterom w walce z niepełnosprawnością.

Jeżeli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś TAK to nasze wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!

Zapraszamy na Charytatywny Piknik Sportowy „Na Sygnale”, który odbędzie się 20 października 2019 r. (niedziela) na terenie Bike Park Lublin (ul. Janowska 76). Głównym wydarzeniem będzie bieg przełajowy na dystansie 3 000 metrów o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji, który wystartuje w samo południe. Zapisy na bieg są prowadzone za pośrednictwem serwisu Pokochaj Bieganie w Lublinie. Ponadto na wszystkich odwiedzających teren Bike Park Lublin w godzinach od 10:00 do 16:00 będzie czekać moc sportowych atrakcji, animacje i konkursy dla dzieci, wyprzedaż garażowa i wiele innych. Cały dochód z wydarzenia zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację Oli i Dawidka. 

Jaki jest nasz cel?

Wydarzenie ma charakter charytatywny. Biorąc udział w wydarzeniu masz okazję wesprzeć Olę i Dawida w ich walce z niepełnosprawnością w ramach prowadzonej podczas wydarzenia zbiórki. Dzieci od urodzenia mają nie w pełni wykształcone rączki. Aby móc sprawnie funkcjonować i prawidłowo się rozwijać już teraz wymagają trwałej i kosztownej rehabilitacji, a w przyszłości czekają ich skomplikowane operacji rekonstrukcji dłoni i rączek. Mimo niepełnosprawności, są bardzo radośni, aktywni i dzielnie stawiają czoła codziennym czynnościom, które niejednokrotnie muszą wykonywać nóżkami. Dzisiaj my mamy możliwość wyciągnięcia do nich pomocnej dłoni.

Organizatorzy

Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie

Fundacja w Dobrych Rękach

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Komendant Wojewódki Policji w Lublinie

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
przy współpracy z
Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil

Nasi partnerzy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.