Tropem Wilczym 2019

3 marca 2019 r. po raz kolejny wystartuje największy bieg pamięci. Cała polska biegowo uczci Żołnierzy Wyklętych. 

Celem wydarzenia jest oddanie hołdu pamięci Żołnierzom Wyklętym - żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944 – 1963 w obrębie przedwojennych granic RP.

O godz. 12:00 w kilkuset miastach Polski, jak również poza jej granicami wystartuje bieg na dystansie 1963 m symbolizującym datę śmierci ostatniego z walczących Józefa Franczak ps. "Lalek".

Jak co rocznie, Lublin znajduje się gronie miast Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym 2019. Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie zaprasza wszystkich mieszkańców Lublina i okolic do wzięcia udziału w imprezie, która stanowi element obchodów święta państwowego przypadającego na 1 marca - Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Więcej o wydarzeniu na STRONIE INTERNETOWEJ

Zapisy na bieg: serwis Pokochaj Bieganie w Lublinie

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
przy współpracy z
Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil

Nasi partnerzy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.