Utrudnienia w ruchu drogowym w związku z Drugą Dychą do Maratonu

19 listopada 2017 roku (niedziela) na terenie Stadionu Arena Lublin odbędzie się bieg Druga Dycha do Maratonu". Start biegu zaplanowany jest na godz. 12.00.

Na czas trwania zawodów zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu co wiąże się z możliwymi utrudnieniami w ruchu drogowym. Utrudnienia należy spodziewać się:
- od. 12:00 do 12:15  ul. Stadionowa, ul. Krochmalna do ul. Jana Pawła II
- od. 12:10 do 12:50 ul. Jana Pawła, do ul. Filaretów, ul. Filaretów do ul. Zana, prawy pas zgodnie z kierunkiem biegu zostanie wyłączony z ruchu,
- od 12:15 do 13:10 ul. Zana do skrzyżowania z ul. Nadbystrzycką – dojazd tylko do osiedli, przejazd przez skrzyżowanie ul Zana z ul. Nadbystrzycką zamknięty dla samochodów osobowych.
- od 12:15 do 13:20 przejazd ul. Nadbystrzycką na odcinku od ul. Zana do ul. Głębokiej zamknięty dla samochodów osobowych,
- 12:20 do 13:20 – utrudnienia na ul. Ochotnicza, ul. Szczerbowskiego, al. Piłsudskiego, ul. Lubelskiego Lipca, ul. Stadionowa (do wjazdu na parking Areny Lublin), prawy pas zgodnie z kierunkiem biegu zostanie wyłączony z ruchu.

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki

Wydarzenia więcej
Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil Polub nas

Nasi partnerzy

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.