Wakacje na Sportowo 2024

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a co za tym idzie czas zaplanować  letni wypoczynek. Dzieci w wieku 7 – 12 lat (konieczność ukończenia pierwszej klasy szkoły podstawowej) lubiące sport i dobrą zabawę, serdecznie zapraszamy na półkolonie "Wakacje na Sportowo"!

 

Zapisy rozpoczną się 10 czerwca o godz. 11:00. W tym roku zapisy będą prowadzony drogą internetową poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod linkiem: https://frslublin.pl/pl/zapisy/event/wakacjenasportowo2024

 

Formularz zacznie działać dokładnie 10 czerwca o godz. 11:00. Będzie wymagał podania danych dziecka (uczestnika półkolonii): imię, nazwisko, data urodzenie, pesel, nazwa szkoły/klasa oraz szczegółowe informacje o dziecku (jeśli są np.: uczulenia, przyjmowane leki, choroby, alergie/nietolerancje pokarmowe itp.) Dane rodzica: imię i nazwisko, numer telefonu, kontaktowy adres mailowy.

 

Warunkiem uczestnictwa w półkoloniach „Wakacje na Sportowo 2024” jest dokonanie rejestracji poprzez formularz internetowy, uiszczenie opłaty (poprzez szybką płatność lub przelewem na konto wskazane w regulaminie) oraz dostarczenie karty kwalifikacyjnej (prosimy o dostarczenie karty pierwszego dnia półkolonii, podpisanego przez obojga rodziców!) Po dokonaniu zapisu, będą mieli Państwo 3 dni na dokonanie płatności. Nieuiszczenie opłaty równoznaczne jest z rezygnacją z półkolonii. 

 

W tym roku bazą półkolonii będzie hala Globus (wejście od ul. Zana tzw. „od stoku”) mieszcząca się przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie. Zaplanowanych jest 8 tygodniowych turnusów (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 8:00 do 16:00. Dzieci mogą być przywożone od godz. 7:30, z tym że zajęcia grupowe rozpoczynają się od godz. 8:00 (przez pierwsze pół godziny dzieci mają czas wolny, są pod opieką wychowawców). Prosimy o odbieranie dzieci w godz. 15:30 - 16:00.

 

Turnus będzie składał się z kilku tematycznych animacji sportowych. Każdego dnia animatorzy będą kreować zabawy sprawnościowe rozwijające kondycję fizyczną oraz promujące aktywność wśród dzieci.

 

W programie półkolonii znajdą się:

 • zajęcia na basenie Aqua Lublin oraz w Manii Skakania
 • zajęcia sportowe z dyscyplin: piłki nożnej, koszykówki, karate, taniec, warsztaty strzelania z łuku,
 • seans kinowy
 • wycieczka rowerowa,
 • zajęcia na kajakach
 • całodzienna wycieczka terenowe (wycieczka na Bike Park Lublin na zakończenie półkolonii połączona z ogniskiem)
 • warsztaty pierwszej pomocy prowadzone przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej

Szczegółowy program półkolonii „Wakacje na Sportowo” zostanie podany w najbliższych dniach.

 

Terminy półkolonii:

 • 1 – 5 lipca 2024 r.
 • 8 – 12 lipca 2024 r.
 • 15 – 19 lipca 2024 r
 • 22 – 26 lipca 2024 r.
 • 29 lipca – 2 sierpnia 2024 r.
 • 5 – 9 sierpnia 2024 r.
 • 12 – 16 sierpnia 2024 r.
 • 19 – 23 sierpnia 2024 r.

W każdym turnusie przewidziany jest udział 90 dzieci, z podziałem na 6 grup. Podział na grupy zostanie dokonany pierwszego dnia półkolonii, podczas zajęć integracyjnych.

Koszt turnusu wynosi 520 zł. W ramach opłaty uczestnikom półkolonii zostanie zapewnione: wyżywienie (II śniadanie, obiad, woda) opieka wykwalifikowanej kadry wychowawców; zajęcia z instruktorami; bilety wstępu na zajęcia sportowe; ubezpieczenie.

 

W półkoloniach mogą brać udział TYLKO dzieci zamieszkałe na terenie Miasta Lublin lub uczęszczające do szkoły na terenie Miasta Lublin. 

 

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy: wakacjenasportowo@gmail.com lub telefoniczny ( w godz. 9:00 – 15:00 w dni robocze) pod numerami telefonów: tel. 533 335 614 - Anna Jakubiec, spawy organizacyjne; tel. 609 763 150 - Karolina Czajka, kierownikiem półkolonii.

 

Do pobrania:

 

Zadanie w zakresie działalności na rzecz dzieci i młodzieży realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
przy współpracy z
Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil

Nasi partnerzy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.