Za nami 1. LOTTO Półmaraton Lubelski

22 października 2017 r. do mety 1. LOTTO Półmaratonu Lubelskiego, który zapisał się już na kartach biegowej historii Lublina, dobiegło 1084 uczestników. 

Pierwszy na lini mety pojawił się Michał Biały z czasem 1:11:02, z ponad minutową przewagą nad swoim kolegą z klubu SKB Kraśnik - Kamilem Młynarzem (czas 1:12:47). Trzecie miejsce na podium zajął  lubliniani Pawel Wysocki (lubelskibiegacz.pl) z czasem 1:14:01.

Wśród Pań zwycieżyła Alkeksandra Jakubczak z Zamościa z czasem 1:23:16. Kolejną z Pań, która przekroczyła linię mety była Patrycja Maśloch z klubu SKB Kraśnik (czas 1:30:02). Trzecie miejsce na podium zajeła z czasem 1:31:26 Ewa Furmanik. 

 Zwycięzcom, jak również wszytkim uczestnikom 1 LOTTO Półmaratonu Lubelskiego jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii. Zapraszamy!

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
przy współpracy z
Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil

Nasi partnerzy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.