Zapraszamy na Mecz Słodkich Serc

Jak co roku koszykarze TBV Startu Lublin wspierają akcję charytatywną "Pomóż dzieciom przetrwać zimę". Tym razem w Meczu Słodkich Serc zmierzą się z SKK Siedlce. Spotkanie to już we wtorek 6 grudnia o godz. 18 w hali MOSiR przy Al. Zygmuntowskich.

Biletem wstępu będą tradycyjnie słodycze. W zeszłym roku udało się zebrać 278 kg słodkości. Mamy nadzieję, że kibice przy okazji tegorocznego starcia pobiją ten wynik.

Na spotkanie zapraszamy już o godz. 17. O tej porze będziemy wpuszczać fanów na mecz. W przerwie pomiędzy pierwszą i drugą kwartą zaplanowany jest konkurs z udziałem publiczności, w kolejnej przerwie wystąpi Zespół Pieśni i Tańca im. Wandy Kaniorowej, natomiast podczas pauzy pomiędzy kwartami numer trzy i cztery odbędzie się konkurs trójek.

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
przy współpracy z
Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil

Nasi partnerzy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.