Zostań Bohaterem krwi!!!

1 marca 2020 r. po raz kolejny w kilkuset miastach w Polsce oraz zagranicą odbędzie się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym 2020 r. Jest to jedno z wielu wydarzeń włączonych w obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”.

Weź udział w biegu i tym samym oddaj hołd pamięci żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944 – 1963 w obrębie przedwojennych granic RP.

W związku z tym wydarzeniem zachęcamy także od uczestnictwa w akcji „Bohaterowie krwi”.

Aby wziąć udział w akcji wystarczy od 17 styczna 2020 (piątek) odwiedzić Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie (ul. Żołnierzy Niepodległej 8) i oddać krew lub jej składniki. Zostań „Bohaterem krwi” i uratuj życie innym!

Pierwsze 20 osób, które odda krew lub jej składniki i będzie chciało wziąć udział w biegu otrzyma darmowy pakiet startowy na lubelską odsłonę biegu Tropem Wilczym 2020. Ponadto dla wszystkich krwiodawców którzy wezmą udział w akcji czekają pamiątkowe gadżety (m. in. koszulki z wizerunkiem żołnierzy wyklętych, materiały o tematyce żołnierzy wyklętych).

Zwolnienie z opłaty startowej w lubelskiej odsłonie biegu Tropem Wilczym 2020 r. obejmie pierwsze 20 osób, które:

1. oddadzą krew lub jej składniki w ramach akcji "Bohaterowie krwi” w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie (ul. Żołnierzy Niepodległej 8),

2. przy rejestracji zgłoszą że oddają krew lub jej składniki w ramach akcji "Bohaterowie krwi” i planują start w biegu Tropem Wilczym 2020 Lublin,

3. mają aktywne konto w serwisie zapisów Pokochaj Bieganie w Lublinie (https://frslublin.pl/) i dotychczas NIE opłacili startu w biegu.

Uwaga! Darmowy pakiet przysługuje wyłącznie osobie, która odda krew. Nie ma możliwości przekazania darmowego pakietu innemu zawodnikowi. Akcja nie łączy się z innymi promocjami i zniżkami.

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
przy współpracy z
Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil

Nasi partnerzy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.