2. Charytatywny Bieg o Złotą Dynię

"Biegając, pomagamy!" Pod takim hasłem zrodził się pomysł organizacji Charytatywnego biegu o Złotą Dynię, którego pierwsza, zeszłoroczna edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Z jednej strony z powodu chęci niesienia pomocy innym, z drugiej - wzięcia udziału w fantastycznej zabawie. Pomogliśmy wtedy 3-letniej Weronice. Biorąc pod uwagę, jak dużo jest wokół nas chorych i potrzebujących dzieci, postanowiliśmy, że Charytatywny Bieg o Złotą Dynię będzie imprezą cykliczną, organizowaną co roku w październiku z myślą o pomocy innemu dziecku. Jesteśmy przekonani, że chętnie włączycie się w naszą akcję! Na mecie biegu macie szansę otrzymać unikatowe puchary - dynie :) 

29.10.2017 r. spotykamy się w Wąwozie Rury w Lublinie na 2. Charytatywnym Biegu o Złotą Dynię! Start biegu o godz. 12.00. Celem biegu jest zebranie środków na sfinansowanie rehabilitacji 4 - letniej Zoi, która cierpi na zespół Aperta - zespół wad wrodzonych. Razem możemy wiele! Dołączajcie.

Link do zapisów: https://frslublin.pl/


Do wzięcia udziału w biegu zapraszamy wszystkich: amatorów, zawodowców, a przede wszystkim ludzi dobrych serc. Dystans 5 km jest do przebiegnięcia :)

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki

Wydarzenia więcej
Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil Polub nas

Nasi partnerzy

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.