Zapraszamy na Drugą Dychę do Maratonu

        19 listopada 2017 roku (niedziela) na terenie Stadionu Arena Lublin odbędzie się bieg Druga Dycha do Maratonu". Start biegu zaplanowany jest na godz. 12.00. 
Bieg organizowany jest z myślą o osobach już biegających, jako forma sprawdzenia ich kondycji na tle innych zawodników, ale również dla wszystkich tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z bieganiem, jako forma motywacji i zachęty do aktywnego trybu życia. Jest to również doskonały sprawdzian dla profesjonalistów, którzy przygotowują się do wzięcia udziału w biegach dłuższych, a nawet maratonie.

Zapisy na bieg prowadzone są poprzez serwis Pokochaj Bieganie w Lublinie dostępny pod adresem www.frslublin.pl do 15 listopada.
Każdy uczestnik biegu otrzyma pakiet startowy, wodę na mecie biegu, a także niepowtarzalny medal. Dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Dodatkowo w tym dniu odbędą się Biegi dla dzieci i młodzieży pt. ”Przez metry po kilometry” (tuż przed biegiem głównym).Każdy z uczestników otrzyma numer startowy, chip, cztery agrafki, a na mecie medal ukończenia biegu.

Zapraszamy!

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki

Wydarzenia więcej
Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil Polub nas

Nasi partnerzy

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.