Złap "Chęć na Pięć"

Ruszyły zapisy na grudniową "Piątkę".  

Bieg Chęć na pięć odbędzie się 17 grudnia 2017 r. w Lublinie na Węglinie Południowym (przy budynku Zespołu Szkół nr 7ul. Roztocze 14) bez względu na pogodę.

Start biegu zaplanowany jest na godz.: 12:00.

Zapisy na bieg są prowadzone poprzez serwis Pokochaj Bieganie w Lublinie dostępny pod adresem www.frslublin.pl . Uwaga! Osoby, które zapisały się z góry na wszystkie biegi Grand Prix Lublina 2017/2018 mają zagwarantowany pakiet na bieg Chęć na pięć i nie muszą wykonywać ponownie rejestracji. Osoby te do dnia 7 grudnia 2017 r. mają możliwość edycji danych szczegółowych (takich jak strefa startowa, klub, klasyfikacje dodatkowe, motto, itp.) danego biegu za pośrednictwem serwisu zapisów w zakładce Moje Biegi -> Chęć na pięć 17.12.2017.

 

Opłata startowa za udział w biegu Chęć na pięć w zależności od terminu wpłaty wynosi:

- do 13 grudnia 2017 r. (niedziela) - 20 złotych;

- od 15 do 16 grudnia 2017 r. (piątek-sobota) – 30 złotych (w tym terminie opłaty będą przyjmowane jedynie gotówką w Biurze Zawodów).

Uwaga! W dniu biegu 17 grudnia 2017 r. nie będzie możliwości zapisania się na bieg!

 

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki

Wydarzenia więcej
Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil Polub nas

Nasi partnerzy

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.