3. Charytatywny Bieg o Złotą Dynię

18 listopada w Wąwozie Rury w Lublinie o godz. 11:00 wystartuje 3. Charytatywny Bieg o Złotą Dynię. Celem biegu jest zebranie środków na sfinansowanie rehabilitacji rocznego Dawidka.
 
Mały Dawidek jest bardzo radosnym i aktywnym dzieckiem. Od pierwszych dni na Jego twarzy stale gości uśmiech. Jest otoczony miłością i troskliwą opieką swoich rodziców, starszego brata, a także innych członków rodziny i przyjaciół. Jego dalszy rozwój wymaga jednak stałej rehabilitacji. Jest to niezbędne aby mógł nauczyć się wykonywać te wszystkie czynności jakie w pełni sprawne dziecko uczy się i wykonuje w sposób naturalny. Będzie to też od Niego wymagało większej siły, sprytu, zaangażowania oraz cierpliwości. Wiele czynności będzie mógł niestety wykonywać jedynie nogami dlatego rehabilitacja jest niezmiernie ważna i konieczna już od noworodka. W przyszłości Dawidka czekać będą inne zabiegi i operacje rączki. Będzie to możliwe po osiągnięciu odpowiedniej masy ciała. Liczymy na to, że postępy w medycynie będą na tyle szybkie aby Dawidek miał szansę na sprawną rączkę i bycie w pełni samodzielnym chłopcem. Do tego czasu to my będziemy dla Niego pomocną dłonią. 
 
Zapisy na bieg są prowadzone za pośrednictwem serwisu Pokochaj Bieganie w Lublinie. Formularz internetowy będzie aktywny do 14 listopada 2018 r. do godz.: 12:00. 
 
Minimalna opłata startowa w biegu wynosi 30 zł. Wysokość opłaty startowej może być dowolnie zwiększona przez uczestnika biegu, w momencie opłacania pakietu startowego. Całkowity dochód z biegu zostanie przekazany na rehabilitację i leczenie Dawidka. 
 
Regulamin 3. Charytatywnego Biegu o Złotą Dynię.
 
Biuro Zawodów będzie działać w następujących dniach i godzinach:
 
- 16 listopada 2018 r. (piątek) w godzinach 11:00–16:00 w siedzibie Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie (ul. Montażowa 16),
 
-  17 listopada 2018 r. (sobota) w godzinach 10:00–16:00 w siedzibie Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie (ul. Montażowa 16),
 
- 18 listopada 2018 r. (niedziela) w godzinach 9:00–11:00 na terenie Wąwozu Rury od strony ul. Nadbystrzyckiej w okolicy startu/mety.
 
TRASA
5-cio kilometrowa trasa poprowadzi przez dobrze nam znane ścieżki biegowe w lubelskim Wąwozie RURY.
 

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
przy współpracy z
Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil

Nasi partnerzy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.