"Biegnę, bo lubię! - Bieg Konstytucji 3 Maja

3 maja 2017 r. na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego w Elizówce odbędzie się Bieg Konstytucji 3 Maja zatytułowany "Biegnę, bo lubię!". Miło nam poinformować, że jesteśmy głównym partnerem imprezy.

Bieg Firm na dystansie 1 km rozpocznie się o godzinie 13:00, Bieg Konstytucji na dystansie 5 km rozpoczyna się o godz. 14:00. Szczegółowe trasy biegów zostaną opublikowana na stronie internetowej www.elizowka.pl w zakładce Aktualności po zakończeniu procesu uzgadniania jej przebiegu z odpowiednimi służbami. 4. Długość trasy wynosi kolejno: 1 km oraz 5 km. 5. Limit czasu na pokonanie trasy 1 km wynosi 30 min, trasy 5 km - 45 min.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie:http://www.elizowka.pl/aktualnosci/historia-wydarzen/biegne-bo-lubie-bieg-konstytucji-3-maja-2017

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
przy współpracy z
Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil

Nasi partnerzy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.