Bike Park Lublin - otwieramy sezon 2020

Zapraszamy na tor rowerowy BMX na obiekcie Bike Park Lublin, który po zimowej przerwie ponownie zostaje otwarty dla pasjonatów wyczynowej jazdy rowerem. Od 5 maja 2020 będzie możliwość skorzystania z toru rowerowego BMX. Jednak ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną, na obiekcie obowiązywać będą specjalne zasady. Wstęp na obiekt będzie możliwy jedynie w godzinach od 15:00 do 17:00 po wcześniejszej rezerwacji miejsca, a jednocześnie na ternie Bike Park Lublin będzie mogło przebywać maksymalnie 6 osób. Szczegółowe zasady korzystania z obiektu zamieszczamy poniżej i będą one obowiązywać do odwołania. 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z wprowadzonymi zasadami i bezwzględne ich stosowanie. Równocześnie mamy nadzieję, że w ciągu kolejnych tygodni sytuacja się poprawi i możliwe będzie znoszenie kolejnych ograniczeń. 

 

ZASADY KORZYSTANIA Z OBIEKTU BIKE PARK LUBLIN W ZWIĄZKU ZOGŁOSZENIEM STANU EPIDEMIOLOGICZNEGO I ROZPOWSZECHANIANIME WIRUSA COVID-19 
 
  1. Jednorazowo na obiekcie BIKE PARK Lublin będzie mogło korzystać maksymalnie 6 osób. W przypadku wypełnienia limitu, kolejne osoby będą zobowiązane poczekać, aż zwolni się miejsce na obiekcie.
  2. Osoby korzystające z torów rowerowych Bike Park Lublin nie są zobowiązane do noszenia  maseczek ochronnych. Dla osób spacerujących po obiekcie jest  to konieczne. 
  3. Wejście na obiekt będzie dostępne przez bramę „wjazd dla zawodników” od ul. Janowskiej.
  4. Wejście na obiekt będzie monitorowane przez osoby oddelegowane w tym celu przez Administratora obiektu. W celu korzystania z obiektu można wykonać rezerwację pod nr tel. 697 982 215.
  5. Obowiązuje system 30 minutowych sesji liczonych od godz.: 15:00. Po każdej sesji należy w miarę możliwości sprawnie opuścić obiekt, aby kolejne osoby mogły wejść na teren obiektu.
  6. Przy wejściu na obiekt i wychodzeniu z niego, osoba korzystająca z obiektu będzie zobowiązana zdezynfekować ręce za pomocą płynu umieszczonego w dozowniku.
  7. Obiekt będzie otwarty 7 dni w tygodniu w godzinach od 15:00 do 17:00.
  8. Osoby poniżej 13. roku życia mogą przebywać na terenie obiektu tylko pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego.
  9. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych obowiązuje zakaz korzystania z toru rowerowego BMX.
  10. Wszystkich użytkowników obiektu obowiązuje ogólny regulamin korzystania z obiektu Bike Park Lublin oraz toru rowerowego BMX.

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
przy współpracy z
Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil

Nasi partnerzy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.