Druga Dycha do Maratonu przeszła już do historii!

Druga Dycha do Maratonu za nami. Linię mety przekroczyło 1392 osoby w tym 357 Pań. Gratulujemy wszytskim uczestnikom niedzielnej dychy.

Po 32 minutach i 36 sekundach na metę wbiegł zwycięzca, znany w Lublinie z bicia "życiówek"  - Andrzej Starżyński z Klementowic. Na drugim miejscu uplasował się Michał Biały z Kraśnika, a na ostatnim stopniu podium stanął Bartosz Ceberak z Lubartowa.

Wśród kobiet, których ogółem w biegu wzięło udział 357, wygrała Patrycja Maśloch z miejscowości Wilkołaz, z czasem 40 minut i 41 sekund (netto). Na kolejnych stopniach podium w kategorii OPEN kobiet stanęły: Magdalena Zych z Lublina (2 miejsce) i Katarzyna Konkel z Gniewowa (miejsce 3).