Druga Dycha do Maratonu za nami!

Wczoraj, 20 listopada odbył się już 18 bieg z cyklu Cztery Dychy do Maratonu. Po raz kolejny gościliśmy na Stadionie Arena Lublin, gdzie umiejscowiona była meta zawodów.

Bieg główny poprzedziły zmagania młodych sportowóców, którzy już od godz. 9:40 rywalizowali w zawodach z cyklu "Mam nawyki, mam wyniki". Na 5 dystansach rywalizowało ponad 150 dzieci w wieku od przedszkolaka do gimnazjalisty. Wszyscy na mecie po otrzymaniu pamiątkowego medalu brali udział w licznych zabawach sportowych, a także mieli okazję, pod okiem profesjonalnych dietetków przygotwać zrowe i kolorowe przekąski. 

Dokładnie o godzinie 12:00 honorowy starter, w osobie Krzysztofa Żuka - Prezydenta Miasta Lublin, głośnym wystrzałem pistoletu dał znak ponad 1400 biegaczom do ropoczęcia rywalizacji. Tym samym fala kolorowych i uśmiechnietych biegaczy opanowała ulice naszego miasta.

Po około 30 minutach licznie zgromadzeni na Arenie Lublin kibice oklaskiwali tegorocznego zwycięzcę Drugiej Dychy do Maratonu. Z czasem  32 minuty 20 sekund pierwszy linię mety przekroczył Michał Wojciechowski. Zwyciężczynią klasyfikacji kobiet, z rewelacyjnym czasem 38 minut i 22 sekund została Magda Kłoda.

Wiecej informacji o biegu oraz pełne wyniki zawodów znajdują się na stronie www.maraton.lublin.eu

 Wiecej zdjęć znajduje sie w naszej galerii.

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
przy współpracy z
Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil

Nasi partnerzy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.