ETI BIKEFEST Lublin 2017 - 10. Lubelski Festiwal Rowerowy

10. Lubelski Festiwal Rowerowy – ETI BIKEFEST Lublin 2017 już za nami. Jubileuszowa edycja Festiwalu przejdzie do historii jako rekordowa pod względem ilości uczestników. W ETI BIKEFEST Lublin 2107 wzięło udział 248 osób z całej Polski.

Biorąc pod uwagę deszczowy okres w całym kraju, pogoda była wręcz fantastyczna i łaskawie potraktowała zawodników rywalizujących w wyścigach XCO, płatając figla najmłodszym uczestnikom Festiwalu, biorącym udział w wyścigu dziewcząt i chłopców w grupie wiekowej 10-11 lat (żaczka i żak) oraz dzieciom (i rodzicom) z wyścigu familijnego, którzy musieli zmagać się z mokrą i śliską już trasą. Chociaż, jak mogliśmy zaobserwować, błoto i deszcz zawodnikom tych grup wiekowych zupełnie nie przeszkadzało.

W wyścigu elity kobiet z wyraźną, 3-minutową przewagą wygrała Aleksandra Podgórska (SGR SPECIALIZED)

W wyścigu elity mężczyzn wielkie emocje związane z walką o zwycięstwo towarzyszyła nam do samego końca. Trzech zawodników próbowało się wzajemnie przełamywać. Ostatecznie po walce na całym dystansie pierwszy przekroczył linię mety Jakub Zamroźniak (UCI MTB TEAM VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM)

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
przy współpracy z
Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil

Nasi partnerzy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.