III Międzynarodowy Turniej w Goalball
Już w ten weekend wielkie emocje. W III Międzynarodowym Turnieju Goalball będzie rywalizowało 70 młodych sportowców z Szwecji, Danii, Ukrainy, Rumuni, Węgier i oczywiście Polskie zespoły z Katowic, Lasek i Lublina. Goalball to gra zespołowa dla osób z uszkodzonym narządem wzroku.
Miejsce: Hala MOSiR "Bytrzyca" Lublin, Al. Piłsudskiego 22
OrganizatorUczniowski Klub Sportowy: "OKEJ"
Udział: Bezpłatny
Zapraszamy!