Piłka Nożna Plażowa - podsumowanie sezonu 2017

Sezon 2017 był przełomowym jeśli chodzi o lubelskiego beach soccer’a.

. Po wielu latach starań, w Lublinie powstał obiekt specjalnie przygotowany do rozgrywek piłki nożnej plażowej. W związku z zaistniałą sytuacją stowarzyszenie KP Rapid Lublin, które było inicjatorem powstania obiektu, założyło sobie bardzo ambitne plany, jeśli chodzi o miniony sezon. Ich projekt zakładał:

  • Rozgrywki drużyny seniorów w Ekstraklasie Piłki Nożnej Plażowej PZPN, 
  • Organizację turnieju I Ligi (grupa południowa) PZPN,
  • Organizację turniejów młodzieżowych U-21 i U-18,
  • Przeprowadzenie rozgrywek ligi regionalnej: LAKP Beach Soccer League.

Cieszymy się, że każdy z wyżej wymienionych eventów się odbył, a co najważniejsze zakończył się sukcesem. Tym bardziej, że Fundacja Rozwoju Sportu od lat chętnie wspiera rozgrywki beach soccer’a na ziemi lubelskiej.

Drużyna seniorów za rok ponownie będzie reprezentowała Lubelszczyznę w najwyższej klasie rozgrywkowej, wszystkie turnieje doszły do skutku, a rozgrywki regionalne, z każdą kolejką przyciągały zainteresowanych kibiców, i chętnych do spróbowania swoich sił na piaszczystej nawierzchni.

 

 

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
przy współpracy z
Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil

Nasi partnerzy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.