Pobiegnij dla Julki!

Podczas Trzeciej Dychy do Maratonu w Lublinie zapraszamy do przyłączenia się do akcji charytatywnej na rzecz 3-letniej Julki. Aby pomóc, wystarczy przypiąć do koszulki kartkę „biegnę dla Julki” i dotrzeć z nią do mety. 

 Uczestnicy Trzeciej Dychy do Maratonu, która odbędzie się w nocy z 11 na 12 lutego 2017 r. w Lublinie, będą mogli dołączyć do akcji charytatywnej Fundacji PKO Banku Polskiego na rzecz 3-letniej Julki. Zdiagnozowano u niej czterokończynowe mózgowe porażenie dziecięce, padaczkę lekooporną oraz zespół nerczycowy. Szansą na poprawę stanu zdrowia jest terapia komórkami macierzystymi, na którą zbierane są pilnie pieniądze. Julka jest podopieczną Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Zaangażowanie zawodników, którzy odbiorą kartkę „biegnę dla Julki”, przypną ją do koszulki i przebiegną z nią linię mety, zostanie przeliczone na konkretne wsparcie finansowe – Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże darowiznę na leczenie dziewczynki. Kartki będzie można odbierać 11 lutego na stanowisku PKO Banku Polskiego w Biurze Zawodów (budynek Hali Sportowo – Widowiskowej im. Z. Niedzieli przy al. Zygmuntowskich 4) w godz. 10.00-21.00. Bieg wystartuje w okolicach Hali o godz. 22.00.

PKO Bank Polski realizuje od 2013 r. autorski program „PKO Bank Polski Biegajmy razem” i wspiera największe imprezy biegowe w całej Polsce, w tym tegoroczną Trzecią Dychę do Maratonu w Lublinie. Podczas wszystkich tych wydarzeń organizowane są charytatywne akcje biegowe. Od 2013 r. odbyło się 226 akcji „biegnę dla…”, w których wzięło udział 83,8 tys. osób. Od początku istnienia programu Fundacja PKO Banku Polskiego wsparła 237 beneficjentów kwotą ponad 3,23 mln zł.

Więcej o programie „PKO Bank Polski Biegajmy razem” łączącym popularyzację zdrowego stylu życia z ideą dobroczynności, można przeczytać na stronach:

 www.biegajmyrazem.pkobp.pl

www.bankomania.pkobp.pl/biegajmy-razem/

www.facebook.com/PKOBankPolskiBiegajmyRazem

https://instagram.com/pkobiegajmyrazem

 

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
przy współpracy z
Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil

Nasi partnerzy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.