Pobiegnij "Piątkę na LUZ-ie"

UWAGA!!!

Mimo dużej energii do działania, jesteśmy zmuszeni do zmiany terminu biegu „Piątka na LUZ-ie”.

Niestety specyfika obiektu i aktualnie wprowadzone procedury bezpieczeństwa uniemożliwiają nam organizację biegu na terenie Portu Lotniczego w Lublinie w dniu 28.03.2020.

Tym samym nie odwołujemy imprezy, a jedynie przekładamy ją w czasie. Niezwłocznie, jak to będzie możliwe ogłosimy nowy termin i wznowimy zapisy. Osoby, które już zapisały się na bieg, a nie będą mogły w nim uczestniczyć ze względu na zmianę terminu wydarzenia otrzymają zwrot opłaty startowej.

__________________________________________________________________

Poszukując nowych form organizacji zawodów biegowych, powstała inicjatywa zorganizowania biegu w nietypowym miejscu. 

„Piątka na LUZ-ie” to nowa propozycja w kalendarzu biegowym na Lubelszczyźnie. Zawodnicy będą mieli możliwość pobiec po idealnie płaskiej trasie - pasie startowym Lubelskiego Portu Lotniczego SA!, a aby dostać się na na linię startu należy przejść  przez odprawę celną. Jeżeli szukasz nowych biegowych wrażeń to ta propozycja jest dla Ciebie!

"Piątka na LUZ-ie" to bieg na dystansie 5 km, który odbędzie się 28 marca 2020 r. ze startem i metą zlokalizowaną na terenie Portu Lotniczego Lublin SA. Start biegu został zaplanowany na godz.: 10:00. 

W biegu może wziąć udział osoba, która najpóźniej w dniu rozgrywania zawodów (tj. 28.03.20209) będzie miała ukończone 18 lat.

ZAPISY

Zapisy na bieg będą prowadzone poprzez serwis Pokochaj Bieganie w Lublinie. W celu zapisania się na bieg należy założyć indywidualne konto, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy

 OPŁATA STARTOWA

Opłata startowa za udział w biegu "Piątka na LUZ-ie" w zależności od terminu wpłaty wynosi:

  • do 8 marca 2020 r. (niedziela) - 50 złotych;
  • od 9 marca 2020 r. (poniedziałek) do 17 marca 2020 r. (wtorek) lub do wyczerpania limitu miejsc - 60 złotych;
  • od 18 marca 2020 r. (środa) do 24 marca 2020 r. (wtorek) - 70 złotych 
  • w dniu 27 marca 2020 r. (piątek) – 80 złotych (w tym terminie opłaty będą przyjmowane jedynie gotówką w Biurze Zawodów, pod warunkiem, że limit zgłoszeń nie zostanie wyczerpany w okresie zapisów internetowych).

Opłata startowa zawiera podatek VAT. Osoby, które chcą otrzymac fakturę VAT powinny zgłosić ten fakt w formularzu zgłoszeniowym, poprzez wybranie odpowiedniego pola i podanie danych firmy, na którą ma zostać wystawiony dokument. 

W dniu biegu zapisy nie będą prowadzone.  

Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi. W wyjątkowych sytuacjach organizator dopuszcza możliwość przeniesienia opłaty na innego uczestnika, w tym celu należy przesłać za pośrednictwem serwisu zapisów zgłoszenie przepisania pakietu startowego i wskazać osobę, która ma zostać w to miejsce dodana na listę startową do dnia 19 marca 2020 r. (czwartek)  Opłata niewykorzystana z uwagi na nieobecność na zawodach nie przechodzi na następny bieg.

TRASA

Bieg odbędzie się na dystansie 5 km. Trasa biegu w całości zostanie wytyczona na terenie lotniska (tj. pas startowy i płyta postojowa lotniska) na powierzchni  asfaltowej. Aby dostać się na linię startu, każdy zawodnik będzie musiał przejść odprwawę i kontrolę bezpieczeństwa, którcych szczegółowe zasady są okreśone w regulaminie biegu. 

BIURO ZAWODÓW

Biuro Zawodów (BZ), będzie czynne w następujących dniach i godzinach:

  • 27 marca 2020 r. (piątek) w godzinach 14:00-19:00 - w Sklepie Biegacza w Lublinie (ul. Północna 6),
  • 28 marca 2020 r. (sobota) w godzinach 7:30-9:30  - na terenie Portu Lotniczego Lublin SA

Każda osoba, biorąca udział w biegu musi zostać zweryfikowana w biurze zawodów i odebrać swój pakiet startowy. Aby odebrać pakiet startowy należy okazać dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość. Istnieje możliwość odbioru pakietu startowego przez inną osobę – w tym celu wymagane jest upoważnienie.

KLASYFIKACJE

W biegu prowadzone będą następujące klasyfikacje:

  • generalna kobiet i mężczyzn
  • wiekowe kobiet i mężczyzn (18+, 30+, 50+)
  • klasyfikacja Pracownik Lotniska

DO POBRANIA

1) Regulamin

2) Wzór upoważnienia do odbioru pakietu startowego przez osobę trzecią 

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
przy współpracy z
Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil

Nasi partnerzy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.