półkolonie Wakacje na Sportowo 2018

Wakacje w mieście wcale nie muszą być nudne. Dzieci lubiące sport i dobrą zabawę, serdecznie zapraszamy na półkolonie "Wakacje na Sportowo"!

Pięciodniowy turnus będzie składał się z kilku tematycznych animacji sportowych. Każdego dnia mottem przewodnim będzie inna dyscyplina sportu, wokół której animatorzy będą kreować zabawy sprawnościowe rozwijające kondycję fizyczną oraz promujące aktywność wśród dzieci. Półkolonie będą odbywać się w godzinach od 8:00 do 16:00. Miejscem zbiórki oraz odbierania uczestników półkolonii będzie Arena Lublin (wejście od parkingu VIP). 

W programie półkolonii m.in. zajęcia na basenie Aqua Lublin; całodniowa wycieczka rowerowa; trening koszykówki; zajęcia biegowe; zajęcia w Manii Skakania; park linowy, golf, zajęcia taneczno - aerobikowe, zajęcia ze sztuk walki, na zakończenie półkolonii całodniowa wycieczka terenowa połączona z ogniskiem.

Szczegółowy program półkolonii Wakacje na Sportowo zostanie podany w najbliższych dniach.

Terminy półkolonii:

  • 2 - 6 lipca 2018 r. - turnus dla dzieci z klasy IV - VI
  • 9 - 13 lipca 2018 r. - turnus dla dzieci z klasy I - III
  • 16 - 20 lipca 2018 r. - turnus dla dzieci z klasy IV - VI
  • 23 - 27 lipca 2018 r. - turnus dla dzieci z klasy I - III
  • 30 lipca - 3 sierpnia 2018 r. - turnus dla dzieci z klasy IV - VI
  • 6 - 10 sierpnia 2018 r. - turnus dla dzieci z klasy I - III
  • 20 - 24 sierpnia 2018 r. - turnus dla dzieci z klasy IV - VI

Obowiązuje podział zgodny z rokiem szkolnym 2017/2018

Zapisy odbywać się będą w dwóch turach, pierwsza od dnia 14 czerwca od godz. 10:00 za pośrednictwem Internetu poprzez formularz zgłoszeniowy https://frslublin.pl/polkolonie2018 (formularz będzie aktywny dopiero 14 czerwca od godz. 10:00) lub osobiście w siedzibie Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie  (ul. Montażowa 16) Następna tura zapisów(po weryfikacji wpłat) odbywać się będzie od dnia 21 czerwca, zapisy prowadzone będą wyłącznie osobiście w siedzibie Fundacji. 

Warunkiem uczestnictwa w półkoloniach Wakacje na Sportowo jest wypełnienie i dostarczenie do siedziby Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie (ul. Montażowa 16) karty uczestnictwa (plik do pobrania) oraz okazanie legitymacji dziecka potwierdzającej dane dziecka. Kartę należy dostarczyć do 29 czerwca 2018 r. Nie dostarczenie karty jest równoznaczne z rezygnacją z półkolonii.

Koszt turnusu wynosi 100 zł. Dla dzieci z Kartą Rodzina 3+  50% zniżki (należy okazać kartę podczas składania karty rejestracyjnej). W ramach opłaty uczestnikom półkolonii zostanie zapewnione: wyżywienie (II śniadanie, obiad) opieka wykwalifikowanej kadry wychowawców; zajęcia z instruktorami/zawodnikami; bilety wstępu na zajęcia sportowe; ubezpieczenie. 

Regulamin półkolonii Wakacje na Sportowo

Zadanie w zakresie działalności na rzecz dzieci i młodzieży realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin"

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
przy współpracy z
Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil

Nasi partnerzy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.