Półkolonie Wakacje na Sportowo 2021 - od 14 czerwca 2021 roku rozpoczynamy zapisy

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a co za tym idzie czas pomyśleć o letnim wypoczynku. Dzieci w wieku 7 – 12 lat (konieczność ukończenia pierwszej klasy szkoły podstawowej) lubiące sport i dobrą zabawę, serdecznie zapraszamy na półkolonie "Wakacje na Sportowo"!

14 czerwca 2021r. o godz. 11:00 rozpoczynamy zapisy. W tym roku pierwszy etap zapisów będzie prowadzony drogą internetową poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod linkiem: https://frslublin.pl/polkolonie2021 (formularz będzie aktywny od dnia 14.06 od godz. 11:00).  Formularz będzie wymagał podania danych dziecka (uczestnika półkolonii): imię, nazwisko, data urodzenie, pesel, nazwa szkoły/klasa. Dane rodzica: imię i nazwisko, numer telefonu, kontaktowy adres mailowy.

Warunkiem uczestnictwa w półkoloniach „Wakacje na Sportowo 2021” jest dokonanie rejestracji poprzez formularz internetowy, uiszczenie opłaty (poprzez szybką płatność lub przelewem na konto wskazane w regulaminie) oraz przesłanie drogą mailową na adres: biuro@frs.lublin.eu karty zgłoszeniowej (do pobrania tutaj). Po dokonaniu zapisu, będą mieli Państwo 3 dni na dokonanie płatności oraz przesłanie karty zgłoszeniowej. Nieuiszczenie opłaty oraz nieprzesłanie karty zgłoszeniowej równoznaczne jest z rezygnacją z półkolonii. Po weryfikacji zgłoszeń, w dniu 23 czerwca 2021 roku od godz. 10:00 nastąpi druga tura zapisów, tylko drogą telefoniczną (o ile będą jeszcze wolne miejsca).

W tym roku bazą półkoloni będzie Szkoła Podstawowa nr 3 mieszcząca się przy ul. Balladyny 22 w Lublinie. Zaplanowanych jest 7  tygodniowych turnusów (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 8:00 do 16:00. Dzieci mogą być przywożone od godz. 7:30, z tym że zajęcia grupowe rozpoczynają się od godz. 8:00 (przez pierwsze pół godziny dzieci mają czas wolny, są pod opieką wychowawców).

Turnus będzie składał się z kilku tematycznych animacji sportowych. Każdego dnia animatorzy będą kreować zabawy sprawnościowe rozwijające kondycję fizyczną oraz promujące aktywność wśród dzieci.

W programie półkolonii znajdą się:

 • zajęcia na basenie Aqua Lublin oraz w Manii Skakania
 • zajęcia sportowe z dyscyplin: koszykówki, piłki nożnej, warsztaty strzelania z łuku
 • zwiedzanie Lublina z przewodnikiem, seans kinowy
 • 2 całodzienne wycieczki terenowe (wycieczka do Muzeum Wsi Lubelskiej, wycieczka do Ogrodu zoologicznego „malezOO”)

Szczegółowy program półkolonii „Wakacje na Sportowo” zostanie podany w najbliższych dniach.

Terminy półkolonii:

 • 5 – 9 lipca 2021r.
 • 12 – 16 lipca 2021r.
 • 19 – 23 lipca 2021r
 • 26 – 30 lipca 2021r.
 • 2 – 6 sierpnia 2021r.
 • 9 – 13 sierpnia 2021r.
 • 16 – 20 sierpnia 2021r.

W każdym turnusie przewidziany jest udział 60 dzieci, z podziałem na 4 grupy. Podział na grupy zostanie dokonany pierwszego dnia półkolonii, po zajęciach integracyjnych.

Koszt turnusu wynosi 250 zł. W ramach opłaty uczestnikom półkolonii zostanie zapewnione: wyżywienie (II śniadanie, obiad) opieka wykwalifikowanej kadry wychowawców; zajęcia z instruktorami; bilety wstępu na zajęcia sportowe; ubezpieczenie.

W półkoloniach mogą brać udział TYLKO dzieci zamieszkałe na terenie Miasta Lublin lub uczęszczające do szkoły na terenie Miasta Lublin. Jedno dziecko może zostać zapisane tylko na jeden turnus.

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt ( w godz. 9:00 – 16:00) pod numerem telefonu: 533 335 614 lub z kierownikiem półkolonii: Karolina Czajka tel. 609 763 150

Regulamin półkolonii Wakacje na Sportowo 2021

Karta zgłoszeniowa – pdf

Karta zgłoszeniowa - word

 

 

 

Zadanie realizowane przy pomocy finansowej Miasta Lublin

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
przy współpracy z
Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil

Nasi partnerzy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.