Półkolonie "Wakacje na Sportowo" - weryfikacja liczby miejsc

Proces weryfikacji wpłat uczestników półkolonii "Wakacje na Sportowo" wydłuży się do godziny 19:00. O godzinie 19:00 poinformujemy o liczbie wolnych miejsc oraz o systemie i dacie wznowienia zapisów.

Jednocześnie informujemy, że pólkolonie "Wakacje na Sportowo" to akcja finansowana ze środków Urzędu Miasta Lublin. Na tegoroczne wakacje zaplanowaliśmy 7 pięciodniowych turnusów, co łącznie obejmuje udział w półkoloniach 210 dzieci. 

Ze względu na duże zaintersowanie półkoloniami planowane jest zwiększenia ilości grup w ramach poszczególnych turnusów. Informacja na temat możlwiości zapisania się w dodatkowcyh grupach turnusowaych oraz o koszcie udziału w półkoloniach zostanie opublikowana dziś po zakończeniu procesu weryfikacji liczby wolnych miejsc.

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
przy współpracy z
Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil

Nasi partnerzy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.