Program zajęć półkolonii Wakacje na Sportowo 2023

Już od 3 lipca rozpoczynamy półkolonie "Wakacje na Sportowo".  Przekazujemy szczegółowy program oraz garść przydatnych informacji.

Tutaj można sprawdzić listy uczestników na poszczególne turnusy.

Dzieci zbierają się w hali Globus mieszczącej się przy ul. Kazimierza Wielkiego 8 w Lublinie.  (wejście przy parkingu, od strony ul. Zana tzw. od stoku, przy wejściu ustawiona będzie flaga z logo półkolonii Wakacje na Sportowo)  Do dyspozycji rodziców będzie duży parking, (wjazd od ul. Kazimierza Wielkiego 8. Niestety w tym roku opłaty za parking są zgodne z informacją na parkomatach). 

Zajęcia odbywają się w godzinach od 8:00 do 16:00  jednak dzieci mogą być przywożone od godz. 7:30 (przez pierwsze pół godziny dzieci mają czas wolny, są pod opieką wychowawców).  Prosimy odbierać dzieci w godzinach 15:30 – 16:00

Pierwszego dnia półkolonii należy dostarczyć nam kartę kwalifikacyjną z odręcznymi podpisami obojga rodziców/opiekunów prawnych (Karta do pobrania). Obowiązkowe jest przyprowadzanie i odbieranie dziecka przez rodzica/opiekuna prawnego lub osobę przez nich upoważnioną (wzór upoważnienia do pobrania).

Dzieci na podgrupy dzielone są pierwszego dnia półkolonii przez wychowawców. Jeśli dzieci, chcą być w grupie ze swoimi znajomymi nie będzie z tym problemu, pomogą w tym wychowawcy. Nie ma potrzeby wcześniejszego zgłaszania próśb o przydzielenie do wspólnej grupy.

Tygodniowy program półkolonii:

poniedziałek:

 • gry i zabawy integracyjne
 • warsztaty z koszykówki
 • warsztaty z tańca

Program we wtorek, środę i czwartek jest zmienny w zależności od grupy uczestników (dzieci na grupy dzielone są w poniedziałek) prosimy sprawdzić w jakiej grupie jest Państwa dziecko oraz wyposażyć dziecko w odpowiednie rzeczy

Grupa 1 i 2 wtorek;   Grupa 3 i 4 środa;    Grupy 5 i 6 czwartek;

 • wycieczka rowerowa nad Zalew Zembrzycki (wycieczka wyłącznie ścieżkami rowerowymi)
 • warsztaty na kajakach
 • warsztaty dietetyczne
 • gra i animacje sportowe gry

Prosimy o zabranie ze sobą: sprawnego roweru, kasku ochronnego, ewentualnie lekką odzież do przebrania w przypadku zmoczenia podczas warsztatów na kajakach

Grupa 1 i 2 środa;    Grupa 3 i 4 czwartek;  Grupy 5 i 6 wtorek:

 • zajęcia i zabawy na basenie Aqua Lublin (część rekreacyjna)
 • zajęcia na trampolinach w Manii Skakania
 • gry i zabawy sportowe

Prosimy o zabranie ze sobą: skarpet antypoślizgowych na Manię Skakania, strój kąpielowy (dla dziewczynek preferowany strój jednoczęściowy), ręcznik, klapki

Grupa 1 i 2 czwartek;   Grupa 3 i 4 wtorek;   Grupy 5 i 6 środa:

 • zwiedzanie Lublina w formie gry miejskiej  - odkrywamy Lublin
 • seans kinowy w Cinema City w Plazie
 • gry i zabawy sportowe

Prosimy o zabranie ze sobą: wygadanych butów, nakrycia głowy, ewentualnie drobnego kieszonkowego (będzie przerwa na lody)

piątek

 • wyjazd na wycieczkę do Muzeum Wsi Lubelskiej
 • zwiedzanie muzeum
 • przejazd zaprzęgiem konnym
 • gra terenowa
 • gry i zabawy animacyjne – m.in. badminton, piłka nożna, siatkówka, strzelanie z łuku
 • zajęcia z fizjoterapeutą
 • wspólne ognisko, podsumowanie półkolonii

 

Aby dzieci mogły w pełni korzystać z przygotowanych zajęć prosimy każdego dnia wyposażyć je w: zakryte wygodne sportowe buty (typy adidasy), nakrycie głowy chroniące przed słońcem, krem z filtrem, preparat przeciw ukąszeniom owadów, leki (jeśli przyjmują).  Prosimy aby dzieci posiadały przy sobie legitymację szkolną (będziemy poruszać się komunikacją publiczną - jest ona konieczna do darmowych przejazdów). Jeśli dzieci posiadają plecaki prosimy aby były one podpisane (zdarza się że dzieci mają takie same plecaki)

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt (w godz. 9:30 – 16:00 w dni pracujące) pod numerem telefonu: Anna Jakubiec 533 335 614 – sprawy formalne, organizacyjne lub z kierownikiem półkolonii: Karolina Czajka tel. 609 763 150 – sprawy prgramu, sprawy wychowawcze, nieobecności itp.  lub mailowo na adres wakacjenasportowo@gmail.com

Dodatkowo pierwszego dnia półkolonii (przy odbiorze dzieci) dostaniecie Państwo program dla grupy Państwa dziecka oraz nr telefonu do wychowawcy.

Życzymy dużo sportowych wrażeń. Do zobaczenia!

 

PS. Wszystkie prośby które zostały przysłane w sprawie wystawienia faktur będą realizowane pod koniec tygodnia (faktury zostaną wysłane drogą mailową)

Do pobrania:

 

Zadanie w zakresie działalności na rzecz dzieci i młodzieży realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
przy współpracy z
Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil

Nasi partnerzy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.