Ruszyły zapisy na Grand Prix Lublina!

Można już zapisać się na Pierwszą Dychę do Maratonu, 1. Półmaraton Lubelski, a także na cały cykl Grand Prix Lublina 2017/2018. 

Zapisy na biegi będą prowadzone za pośrednictwem serwisu Pokochaj Bieganie w Lublinie dostępnym pod linkiem  www.frslublin.pl . Aktywne zapisy znajdziesz w zakładce “Zapisy”, po dokonaniu rejestracji swoje wybrane zawody znajdziesz w zakładce “Moje biegi”.

W pierwszej kolejności zarejestruj się w serwisie i uzupełnij  indywidualne konto swoimi danymi. Pamiętaj o obowiązku podania prawdziwych danych. W zakładce “Profil” zawsze będziesz mieć możliwość edycji danych podstawowych, natomiast dane szczegółowe dotyczące konkretnego biegu możesz uzupełnić podczas rejestracji na bieg lub edytować w zakładce “Moje biegi” do terminu każdorazowo określonego dla danego biegu.

W serwisie znajdziesz wszystkie szczegółowe informację dotyczące biegów, na które prowadzone są zapisy. Z czasem serwis zostanie uzupełniony o wyniki, statystyki z biegów, treningi i inne opcje. Aktualnie dostępne są zapisy na Pierwszą Dychę do Maratonu, 1. Półmaraton Lubelski oraz pakiet na Grand Prix Lublina 2017/2018 obejmujący 8 biegów.  

Opłatę za bieg możesz wpłacić za pomocą szybkiej płatności tpay.com lub przelewem na konto Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie wskazane w regulaminie danego biegu. Po kliknięciu przycisku “zapłać” serwis przekieruje Cię do strony płatności.

Mamy nadzieję, że serwis Pokochaj Bieganie w Lublinie ułatwi proces zapisywania się na biegi, a z czasem także stanie się ulubionym miejscem biegaczy.

W przypadku problemów technicznych prosimy o kontakt zapisy@frslublin.pl, w przypadku pytań dotyczących organizacji biegu e-mail: info@maraton.lublin.eu lub tel. 81 524 45 10.

Do zobaczenia na biegach.

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
przy współpracy z
Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil

Nasi partnerzy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.