Trasa 6. Maratonu Lubelskiego

W miarę płaska, (kilka podbiegów zostawiliśmy;)), lekko zapętlona, trochę po mieście trochę po lesie, z dala od niecierpliwych kierowców – tak prezentuję się trasa tegorocznego Maratonu Lubelskiego.

Trasa 6. Maratonu Lubelskiego poprowadzi nas z bieżni Stadionu Lekkoatletycznego następującymi ulicami: al. Zygmuntowską, ul. Lubelskiego Lipca `80, ul. Plac Bychawski, ul. Kunickiego, ul. Zemborzycką, ul. Żeglarską do tamy nad Zalewem Zemborzyckim, następnie podwójną pętlą po ścieżce rowerowej wokół Zalewu Zemborzyckiego, po przebiegnięciu których z tamy nad Zalewem Zemborzyckim wbiegniemy na ostatnią prostą - ścieżką rowerową wzdłuż rzeki Bystrzycy do Mostu Kultury, z którego al. Zygmuntowskimi wbiegniemy na bieżnię Stadionu Lekkoatletycznego, gdzie zostanie zlokalizowana meta biegu.

Chcesz dokładnie przeanalizować trasę, kliknij na: www.gpsies.com

 

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
przy współpracy z
Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil

Nasi partnerzy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.