Turniej w Goalball

W dniach 8-9.12.2016 w Lublinie odbyły się zawody w Goalball, organizowane przez Uczniowski Klub Sportowy "OKEJ". W turnieju wzięli udział niepełnosprawni zawodnicy z Lublina i Lasek pod Warszawą. System rozgrywek obejmował mecze, w których udział brały po dwie drużyny z każdego miasta. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, a zespoły puchary, w zależności od zdobytego miejsca.

Cieszymy się, że mogliśmy wspomóc to wyjątkowe wydarzenie.

Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.