Utrudnienia w ruchu drogowym w związku z Drugą Dychą do Maratonu

19 listopada 2017 roku (niedziela) na terenie Stadionu Arena Lublin odbędzie się bieg Druga Dycha do Maratonu". Start biegu zaplanowany jest na godz. 12.00.

Na czas trwania zawodów zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu co wiąże się z możliwymi utrudnieniami w ruchu drogowym. Utrudnienia należy spodziewać się:
- od. 12:00 do 12:15  ul. Stadionowa, ul. Krochmalna do ul. Jana Pawła II
- od. 12:10 do 12:50 ul. Jana Pawła, do ul. Filaretów, ul. Filaretów do ul. Zana, prawy pas zgodnie z kierunkiem biegu zostanie wyłączony z ruchu,
- od 12:15 do 13:10 ul. Zana do skrzyżowania z ul. Nadbystrzycką – dojazd tylko do osiedli, przejazd przez skrzyżowanie ul Zana z ul. Nadbystrzycką zamknięty dla samochodów osobowych.
- od 12:15 do 13:20 przejazd ul. Nadbystrzycką na odcinku od ul. Zana do ul. Głębokiej zamknięty dla samochodów osobowych,
- 12:20 do 13:20 – utrudnienia na ul. Ochotnicza, ul. Szczerbowskiego, al. Piłsudskiego, ul. Lubelskiego Lipca, ul. Stadionowa (do wjazdu na parking Areny Lublin), prawy pas zgodnie z kierunkiem biegu zostanie wyłączony z ruchu.

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
przy współpracy z
Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil

Nasi partnerzy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.