VII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Lublin

Rozegrany w minioną niedzielę VII Turniej Piłki Nożnej o Puchar
Prezydenta Miasta Lublin zakończył się sukcesem drużyny Urzędu Miasta Lublin,
która tym samym obroniła trofeum zdobyte przed rokiem.

W pokonanym polu pozostawili między innymi faworyta - ekipę PGE Dystrybucja SA, a także zawsze silne drużyny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego i Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Sukces indywidualny odniosło dwóch zawodników: Jarek Walęciuk, który został królem strzelców turnieju, a także Kamil Czapczyński, który został uznany najlepszym bramkarzem turnieju.

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc w organizacji tego turnieju.

Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.