Wakacje na Sportowo 2022

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a co za tym idzie czas pomyśleć o letnim wypoczynku. Dzieci w wieku 7 – 12 lat (konieczność ukończenia pierwszej klasy szkoły podstawowej) lubiące sport i dobrą zabawę, serdecznie zapraszamy na półkolonie "Wakacje na Sportowo"!

10 czerwca 2022r. o godz. 11:00 rozpoczynamy zapisy. W tym roku pierwszy etap zapisów będzie prowadzony drogą internetową poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod linkiem: https://frslublin.pl/polkolonie2022 (formularz będzie aktywny od dnia 10.06 od godz. 11:00).  Formularz będzie wymagał podania danych dziecka (uczestnika półkolonii): imię, nazwisko, data urodzenie, pesel, nazwa szkoły/klasa. Dane rodzica: imię i nazwisko, numer telefonu, kontaktowy adres mailowy.

Listę uczestników zakwalifikowanych na półkolonie można sprawdzić tutaj 

Warunkiem uczestnictwa w półkoloniach „Wakacje na Sportowo 2022” jest dokonanie rejestracji poprzez formularz internetowy, uiszczenie opłaty (poprzez szybką płatność lub przelewem na konto wskazane w regulaminie) oraz przesłanie drogą mailową na adres: wakacjenasportowo@gmail.com karty zgłoszeniowej. Po dokonaniu zapisu, będą mieli Państwo 3 dni na dokonanie płatności oraz przesłanie karty zgłoszeniowej. Nieuiszczenie opłaty oraz nieprzesłanie karty zgłoszeniowej równoznaczne jest z rezygnacją z półkolonii. Po weryfikacji zgłoszeń nastąpi druga tura zapisów (o wolnych miejscach oraz terminie dodatkowego naboru będziemy informować za pośrednictwem naszej strony).

W tym roku bazą półkoloni będzie Hotel Fokus mieszczącysię przy Al. Kraśnickiej 80  w Lublinie. Zaplanowanych jest 7  tygodniowych turnusów (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 8:00 do 16:00. Dzieci mogą być przywożone od godz. 7:30, z tym że zajęcia grupowe rozpoczynają się od godz. 8:00 (przez pierwsze pół godziny dzieci mają czas wolny, są pod opieką wychowawców). Prosimy o odbieranie dzieci w godz. 15:30 - 16:00.

Turnus będzie składał się z kilku tematycznych animacji sportowych. Każdego dnia animatorzy będą kreować zabawy sprawnościowe rozwijające kondycję fizyczną oraz promujące aktywność wśród dzieci.

W programie półkolonii znajdą się:

 • zajęcia na basenie Aqua Lublin oraz w Manii Skakania
 • zajęcia sportowe z dyscyplin: rugby, piłki nożnej, warsztaty strzelania z łuku, 
 • zwiedzanie Lublina z przewodnikiem, seans kinowy
 • wycieczka rowerowa, zajęcia na kajakach 
 • całodzienna wycieczka terenowe (wycieczka do Muzeum Wsi Lubelskiej na zakończenie półkolonii połączona z ogniskiem)

Szczegółowy program półkolonii „Wakacje na Sportowo” zostanie podany w najbliższych dniach.

Terminy półkolonii:

 • 4 – 8 lipca 2022r.
 • 11 – 15 lipca 2022r.
 • 18 – 22 lipca 2022r
 • 25 – 29 lipca 2022r.
 • 1 – 5 sierpnia 2022r.
 • 8 – 12 sierpnia 2022r.
 • 16 – 19 sierpnia 2022r.

W każdym turnusie przewidziany jest udział 90 dzieci, z podziałem na 6 grup. Podział na grupy zostanie dokonany pierwszego dnia półkolonii, po zajęciach integracyjnych.

Koszt turnusu wynosi 390 zł. Istnieje możlwiość częściowego lub całkowitego zwolnienia z opłaty wpisowej. W tym celu należy przesłąć prośbę (może być drogą mailową) z uzasadnieniem przyczyny zwolnienia. Każda prośba będzie rozpatrywana indywidualnie, w miarę na bieżąco.

W ramach opłaty uczestnikom półkolonii zostanie zapewnione: wyżywienie (II śniadanie, obiad, woda) opieka wykwalifikowanej kadry wychowawców; zajęcia z instruktorami; bilety wstępu na zajęcia sportowe; ubezpieczenie.

W półkoloniach mogą brać udział TYLKO dzieci zamieszkałe na terenie Miasta Lublin lub uczęszczające do szkoły na terenie Miasta Lublin. Jedno dziecko może zostać zapisane tylko na jeden turnus.

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt teleoniczny: ( w godz. 9:00 – 16:00 w dni pracujące) pod numerem telefonu: Anna Jakubiec tel. 533 335 614 lub z kierownikiem półkolonii: Karolina Czajka tel. 609 763 150 lub mailowao: wakacjenasportowo@gmail.com

Prosimy mieć na uwadze, że w dniu zapisów (10 czerwca) kontakt telefoniczny może być utrudniony. 

Regulamin półkolonii Waakcje na Sportowo 2022

Karta zgłoszeniowa

 

Zadanie w zakresie działalności na rzecz dzieci i młodzieży realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
przy współpracy z
Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil

Nasi partnerzy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.