Wojewódzki Turniej Boccia 2017

Wojewódzki Turniej Boccia rozgrywał się w dniu 6 grudnia 2017 roku na obiektach sportowych Centrum Kultury Fizycznej UMCS. 

Organizatorem imprezy był Uczniowski Klub Sportowy „Okej” Lublin, współorganizatorami byli: Centrum Kultury Fizycznej  UMCS, Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych „Alter Idem” UMCS, Zespół ds. Obsługi Osób Niepełnosprawnych oraz Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów UMCS. Patronami medialni: TV UMCS i Radio Centrum.

W zawodach udział wzięło 16 par ( 32 zawodników ), podzielonych na cztery grupy A-D. Pary 
z miejsc 1 i 2 w grupach, awansowało do półfinałów A. Z miejsc 3 i 4 do półfinałów B. Półfinały rozgrywane były w systemie ligowym każdy z każdym, podzielone na grupy E i F (półfinał A) i na grupy G i H (półfinał B). Drużyny z miejsc 1 w grupie E i F zagrały mecz 
o złoto w Finale A, z miejsc drugich, o brąz w finale A, z miejsc trzecich o miejsce V, a z miejsc czwartych o miejsce VII. Analogicznie w grupach G i H. 

Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy wesprzeć organizację tego wydarzenia.

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
przy współpracy z
Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil

Nasi partnerzy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.