Za nami Pierwsza Dycha do Maratonu!

1471 biegaczy pojawiło się na mecie Pierwszej Dychy do Maratonu, inaugurującej nowy sezon biegowy w Lublinie. 

Najszybszy był Michał Biały z Kraśnika, który linię mety przekroczył po 32 minutach i 19 sekundach. Drugi był Kamil Młynarz (32:32), a trzeci Paweł Wysocki (33:14). W rywalizacji pań najlepsza natomiast okazała się Ewa Furmanik z miejscowości Świerże (41.50).


Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na naszej stronie!

Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.