Zapisz się na Czwartą Dychę do Maratonu!

Przed nami ostatnia prosta przed 6. Maratonem Lubelskim. Zbieramy siły i rozpoczynamy przygotowania do Czwartej Dychy do Maratonu. 

8 kwietnia 2018 r. tradycyjnie spotykamy się na terenie ośrodka „Słoneczny Wrotków”, a już teraz wbiegajcie na listę startową.

Zapisy na Czwartą Dychę do Maratonu dostępne w serwisie Pokochaj Bieganie w Lublinie.

Osoby zapisane na cały cykl Grnd Prix Lublina mają zagwarantowany pakiet startowy na Czwartą Dychę do Maratonu, a do 27 marca 2018 mają możliwość edycji danych zgłoszenia i wybrania strefy startowej, wpisania motta na numer startowy czy wpisanie klubu.

Pamiętaj, że samo wypełnienie formularza zgłoszeniowego w formie online nie gwarantuje udziału w biegu w przypadku wypełnienia się limitu zgłoszeń. Za zgłoszenie uważa się prawidłowe wypełnienie formularza zgłoszeniowego i uiszczenie opłaty startowej. Dowodem prawidłowego zgłoszenia jest pojawienie się numeru startowego przy nazwisku zawodnika na liście startowej.

 Więcej informacji na stronie www.maraton.lublin.eu

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
przy współpracy z
Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil

Nasi partnerzy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.