Zawijamy dla Mai ! Bieg Charytatywny

Zachęcamy do udziału w biegu charytatywnym pn. „Zawijamy dla Mai”

31 marca 2019 spotykamy się w Parku Zawilcowa, gdzie razem pobiegniemy dla Mai Ciesielczuk.

Maja urodziła się 28.09.2010 i od tego momentu zmaga się z rzadką chorobą genetyczną –Syndromem Kleefstra, która spowodowała jej opóźniony rozwój psycho-ruchowy. Dziewczynka ma obniżone napięcie mięśniowe, zaburzony rozwój mowy, niedoczynność tarczycy, wadę wzroku, zaburzenia snu. Słaba odporność skutkuje częstymi infekcjami. Maja nieustannie wymaga wielospecjalistycznej rehabilitacji. Każdy jej dzień to wielka praca w kierunku osiągnięcia lepszej sprawności, samodzielności i możliwości nauczenia się mowy. Pomimo trudności, jakie codziennie stawia przed nią życie Maja bardzo dobrze sobie radzi, z pomocą rodziców i rodzeństwa nie poddaje się w drodze do samodzielności. Mimo choroby jest bardzo kontaktowa i wesoła.

ZAPISY

Zapisy na biegi dla młodzieży, jak i dla dorosłych będą prowadzone za pośrednictwem serwisu Pokochaj Bieganie w Lublinie. W celu zapisania się na bieg należy założyć indywidualne konto w serwisie zapisów, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy na bieg i uiścić opłatę startową.

Minimalna opłata startowa wynosi 20 zł, kwotę tę można dowolnie zwiększyć w momencie wypełniania formularza zgłoszeniowego.

Formularz zgłoszeniowy

-> BIEG DLA DOROSŁYCH: https://frslublin.pl/pl/app/races/sign_up_form/67
-> BIEGI DLA MŁODZIEŻY: https://frslublin.pl/pl/app/races/sign_up_form/68

PROGRAM ZAWODÓW

11:00 bieg na dystansie 1000 metrów dla roczników 2004 – 2005

11:20 bieg na dystansie 500 metrów dla roczników 2006 – 2011

12:00 bieg na dystansie 5 km (3 razy pętla 1665 metrów)

TRASA

Trasa biegu zostanie wytyczona alejkami Parku Zawilcowa w Lublinie (ul. Krokusowa) i będzie prowadziła ścieżkami o nawierzchni asfaltowo – ziemnej.

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
przy współpracy z
Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil

Nasi partnerzy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.