Chcę wesprzeć

Jak powszechnie wiadomo działalność większości organizacji o charakterze promocji sportu zależy często od hojności Sponsorów i Darczyńcow. 

Współpraca z Fundacją Rozwoju Sportu w Lublinie może otworzyć przed Wami nowe możliwości promocji firmy. Sport i rekreacja są uniwersalnym środkiem przekazu, docierającym do szerokiego grona odbiorców, w każdym wieku. Jest to często niewykorzystana nisza, którą warto byłoby zapełnić, co mogłoby zaowocować obopólną korzyścią i wieloletnią współpracą. 

W związku z prężnie rozwijającą się działalnością naszej Fundacji, chcielibyśmy przybliżyć Wam obszar naszej działalności oraz możliwość nawiązania współpracy.

Fundacja powstała w styczniu 2011 roku, skupia się głównie na współorganizowaniu i promocji imprez sportowych na Lubelszczyźnie. Od czterech lat podejmujemy szereg działań mających na celu popularyzację biegania. Jednym ze sztandarowych projektów jest coroczna organizacja Maratonu Lubelskiego, który na trwałe wpisał się w kalendarz startów polskich i zagranicznych maratończyków. W ciągu roku organizujemy również cykl czterech biegów dziesięciokilometrowych pod nazwą "Cztery Dychy do Maratonu" i dwóch biegów pt."Chęć na pięć". Budowanie świadomości marki z wykorzystaniem imprez biegowych przyczyni się do kreowania Państwa wizerunku w kotekście pozytywnych skojarzeń z takimi cechami jak solidność, zwycięstwo, sukces, wytrwałość, czy radość.

Fundacja realizuje wiele projektow, których nie można wymienić w kilku zdaniach. O wszystkich możecie poczytać na naszej stronie internetowej. Wszystkie projekty, które realizowaliśmy w przeszłości spotykały się z aprobatą władz lokalnych, środowiska sportowego i mediów. Były to m.in: 79. Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym, "Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Charytatywny Bieg "Piątka zamiast raka", "Akademia Małego Maratończyka", "Białka Triathlon", półkolonie "Wakacje na Sportowo", "I Charytatywny Bieg o Złotą Dynię", Lublin Street Festival, Marcin Gortat Cump, Turniej Piłki Nożnej Plażowej, Piłkarska Gala, Alco Cup 2012, Decathlon Cup 2012, Lublin Basket Cup, "Mam nawyki, mam wyniki" - cykl biegów dla dzieci i młodzieży, Rodzinny Piknik Rowerowy, Igrzyska Szkolne i Akademickie i wiele innych.

Dbając o rozwój i podnoszenie standardów organizacyjnych chcemy pozyskać strategicznych Partnerów, istotnych dla rożnorodnych obszarów naszej działalności. Zależy nam, aby współpracujące z nami podmioty posiadały ugruntowaną, rozpoznawalną i znaczącą na rynku markę. W związku z powyższym pragniemy zaprosić Was do grona naszych kluczowych Partnerów. W zamian oferujemy możliwość promowania i reklamowania wizerunku Waszej firmy podczas organizowanych przez nas imprez. 

Galeria zdjęć

Darmowy Program PIT
dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
przy współpracy z
Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Galeria więcej
Współpraca więcej
Aktualności z tablicy na Facebooku
Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie Odwiedź nasz profil

Nasi partnerzy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.